Dreamlandzka Agencja Radiowa

Kultura, sport i wszelkie wydarzenia mające miejsce w Dreamlandzie.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
Herb:
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Agencja Radiowa

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 3 sty 2019, 12:51

Pojawią się niedługo ;)
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 3 sty 2019, 15:24

Chamberlain pisze:
3 sty 2019, 11:40
Nieźle, nieźle. Ale skąd się wziął ten "Szamberlę"? "Czamberlejn", jak już, choć i tak niedokładnie.
A nie Czejmbelyn?
Obrazek
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar,
Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 3 sty 2019, 16:58

Bardzo dobra robota. Całej ekipie składam serdecznie gratulacje, piękna rzecz!
Robert II Fryderyk, r. s.
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Sted Asketil

Post autor: Sted Asketil » 3 sty 2019, 21:06

Swietnie to wyszlo :)

Czy bedziecie robic problemy gdy zamieszcze w Muzeum Kakuckim ten i kolejne odcinki DAR?

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 3 sty 2019, 21:25

Sted Asketil pisze:
3 sty 2019, 21:06

Czy bedziecie robic problemy gdy zamieszcze w Muzeum Kakuckim ten i kolejne odcinki DAR?
Audycje DAR powinny być ogólnodostępne. W ogóle jestem za nacjonalizacją agencji :^)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Kontakt:

Post autor: Stanisław Dmowski » 3 sty 2019, 21:29

JPII pisze:
3 sty 2019, 21:25
Sted Asketil pisze:
3 sty 2019, 21:06

Audycje DAR powinny być ogólnodostępne. W ogóle jestem za nacjonalizacją agencji :^)
De facto DAR jest państwowa, bo tworzona była jako inicjatywa Ministerstwa Kultury. Tak jak pisałem w liście, postaram się w najbliższym czasie uregulować status prawny radia, opublikujemy zarządzenie o powołaniu radia i przyznaniu tymczasowego zarządu.

Awatar użytkownika
Sted Asketil

Post autor: Sted Asketil » 3 sty 2019, 22:23

Florian von Stettin pisze: De facto DAR jest państwowa, bo tworzona była jako inicjatywa Ministerstwa Kultury. Tak jak pisałem w liście, postaram się w najbliższym czasie uregulować status prawny radia, opublikujemy zarządzenie o powołaniu radia i przyznaniu tymczasowego zarządu.
Prosze o jakis zapis w sprawie udostepniania audycji na innych serwerkach. Zgoda lub jej brak i na jakich zasadach. Czasami autor/zy nie zycza sobie udostepniania materialow po za oficjalnym zrodlem. Ewentualni chetni beda wiedzieli z gory na czym stoja.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 4 sty 2019, 00:26

Kiedy nie nagrywam sam, wybitniej słychać słaby mikrofon :p No nic, cieszę się, że zyskuje uznanie nasza praca.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Kontakt:

Post autor: Konstantin Wolframovich » 4 sty 2019, 01:31

Audycyjkę sobie pobrałem, miło się słucha nawet, pomimo nieco innych poglądów, dobra robota.
/-/ Konstantin Wolframovich

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
Herb:
Kontakt:

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 4 sty 2019, 09:11

Konstantin Wolframovich pisze:
4 sty 2019, 01:31
miło się słucha nawet, pomimo nieco innych poglądów, dobra robota.
Bardzo się cieszę! Planujemy rozszerzenie dyskusji w następnych audycjach o dodatkowe osoby więc trzy czy cztero osobowa debata ludzi o odmiennych poglądach może przypasować się każdemu.
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 4 sty 2019, 19:56

Słuchałem wczoraj w aucie w drodze przez zaspy na autostradzie. Fajnie się słuchało, nawet muza świetnie pasowała. W oczywisty sposób z częścią wypowiedzi na mój temat nie mogę się zgodzić, ale i nie będę inicjował polemiki. Chcę powiedzieć, że czekam na więcej!
Robert II Fryderyk, r. s.
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 4 sty 2019, 20:03

Robert II Fryderyk pisze:
4 sty 2019, 19:56
Słuchałem wczoraj w aucie w drodze przez zaspy na autostradzie. Fajnie się słuchało, nawet muza świetnie pasowała. W oczywisty sposób z częścią wypowiedzi na mój temat nie mogę się zgodzić, ale i nie będę inicjował polemiki. Chcę powiedzieć, że czekam na więcej!
A powiem, że doceniam za opinię na temat muzyki którą wrzuciłem w audycję. CCR nadaje fajne muzyczne tło do dzisiejszego rozdarcia dreamlandzkiej społeczności związanej z ostatnią elekcją ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Chamberlain
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 8 sty 2019, 15:53

JPII pisze:
3 sty 2019, 15:24
A nie Czejmbelyn?
Teraz mi się przypomniało. Karbiak używał formy: "Złożony w komorze". Facet miał zmysł proroczy. Może nasz własny los jest zapisany w nazwach?
- - William markiz Chamberlain-Schlesinger

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 5 kwie 2019, 00:16

Oskar ben Grozny Witt pisze:
4 sty 2019, 09:11
Konstantin Wolframovich pisze:
4 sty 2019, 01:31
miło się słucha nawet, pomimo nieco innych poglądów, dobra robota.
Bardzo się cieszę! Planujemy rozszerzenie dyskusji w następnych audycjach o dodatkowe osoby więc trzy czy cztero osobowa debata ludzi o odmiennych poglądach może przypasować się każdemu.
Oskar miał mi przesłać surowe nagranie w styczniu/lutym. Cytując klasyka, wyszedł wtenczas po fajki... i nie wrócił do dziś [*]
Obrazek

Awatar użytkownika
الوـس
Prezes Sądu Królestwa
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 5 kwie 2019, 11:47

Zdecydowanie zbyt łatwo zostać w Dreamlandzie klasykiem.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Chamberlain
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 5 kwie 2019, 12:58

JPII pisze:
5 kwie 2019, 00:16
Oskar miał mi przesłać surowe nagranie w styczniu/lutym.
Sam już nie wiem. To może sprywatyzować? Wolny rynek hartuje. Tak czytałem u Korwina, gdy byłem jeszcze w wieku przedprodukcyjnym.
- - William markiz Chamberlain-Schlesinger

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 5 kwie 2019, 13:31

الوـس pisze:
5 kwie 2019, 11:47
Zdecydowanie zbyt łatwo zostać w Dreamlandzie klasykiem.
Zdefiniuj "zbyt łatwo", w końcu jesteś cytowany w sygnaturkach na tym forume. xD
Chamberlain pisze:
5 kwie 2019, 12:58
JPII pisze:
5 kwie 2019, 00:16
Oskar miał mi przesłać surowe nagranie w styczniu/lutym.
Sam już nie wiem. To może sprywatyzować? Wolny rynek hartuje. Tak czytałem u Korwina, gdy byłem jeszcze w wieku przedprodukcyjnym.
Tak sobie śledzę twoją działalność w KD i myślę, że w mirkonacjach z wieku przedprodukcyjnego jeszcze nie wyszedłeś ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucy
Kontakt:

Post autor: Lucy » 5 kwie 2019, 21:20

Posłuchałam kawałka audycji nr 1 i jestem pod wrażeniem. Takich wiadomości mogłabym słuchać częściej. Pan markiz Orański powinien się zastanowić nad karierą speakera. Chociaż przykro słyszeć o upadaniu mniejszych państw.
Łucja d'Ekorre

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 5 kwie 2019, 21:23

Lucy pisze:
5 kwie 2019, 21:20
Chociaż przykro słyszeć o upadaniu mniejszych państw.
To się w sumie działo zawsze. Im mniejsze państwo, tym łatwiej o to, by w pewnym momencie paliwo do działania się skończyło. Jednak zazwyczaj przyjemniej jest, gdy ktoś reaguje na kreatywność danego mieszkańca - czy to w formie dyskusji, czy komentarza do jakiegoś tekstu / dzieła / aktu prawnego.

W małej grupie albo samemu o to ciężko.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 7 kwie 2019, 21:02

Naturalnie kiedy poświęcamy godziny swojego czasu na pisanie tekstów do mikronacji, liczymy że robimy to dla kogoś i nie musimy wyłącznie my sami czytać tych tekstów. W związku z tym już duże państwa jak KD zastanawiają się jak przyciągnąć do tego grona 20 osób kogoś nowego i utrzymać tych, którzy przypadkiem się tutaj znajdą. (Bo taka jest prawda, często ludzie trafiają tu albo z polecenia, albo ze zgubienia się na Wikipedii, więc to mówi o tym jak niskie są nasze możliwości interwencji w stan rzeczy) To tym trudniejsze dla nowych państw, gdy pojedynczy zapaleniem tworzy własną mikronację i stawia pod nią fundamenty, a znalezienie kogokolwiek, kto rzuci nowe światło choćby na dane rozwiązanie, uzupełni umiejętności czy no, zrobi cokolwiek, jest niezbędne i niełatwe. Więc często po wykrzesaniu jakiegoś zaangażowania własnego zapał opada przy braku reakcji, a mikronacja trafia na śmietnik historii.

Mam parę przemyśleń na temat polityki zagranicznej w naszych realiach i zastanawiam się czy mocarstwa nie powinny interweniować w ten stan rzeczy.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Gilead
Numer GG: 67441662
Kontakt:

Post autor: Gilead » 10 kwie 2019, 20:12

Naturalnie kiedy poświęcamy godziny swojego czasu na pisanie tekstów do mikronacji, liczymy że robimy to dla kogoś i nie musimy wyłącznie my sami czytać tych tekstów.
Niestety, jest to czas z reguły zmarnowany.

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 11 kwie 2019, 19:58

Gilead pisze:
10 kwie 2019, 20:12
Niestety, jest to czas z reguły zmarnowany.
Meh. Równie zmarnowany jak lepienie porcelany, hodowanie roślin, pisanie ero-fanfików o Andrzeju Dudzie na wattpadzie czy robienie sześciopaku na siłce. Czasem coś z tego sensownego wyjdzie, ale nawet jeśli nie, to satysfakcja też potrafi być. Albo przepuklina.

No i w sumie muszę przyznać, że jakbym nie poznał paru osób w mikronacjach i nie pozasuwał nad jakimiś śmiesznymi serwisami, to pewnie teraz byłbym w zupełnie innym miejscu mentalnie, zawodowo i finansowo.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica rozrywkowa”