Kumoter krzywdy Ci nie zrobi

Polityka, społeczeństwo, gospodarka, ekonomia i inne. Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Kontakt:

Kumoter krzywdy Ci nie zrobi

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 12:31

Mówi się to tu to tam od czasu do czasu o jakichś folwarkach Wittów, choć zapytany o konkrety Siergiusz Asketil nie wskazał jednego nawet dowodu na ich istnienie lub choćby rozwinięcie, czym miałyby one być i czy czymś złym. Tymczasem gdzie indziej na wysokich szczeblach władzy Torkan Ingawaar i Conrad Darosareier-Stattoerr stanowią idealnie funkcjonującą symbiozę kolesiów, którzy prawo mają za nic, a jedynie własne korzyści i interesy, nad to prawo przedkładane. Dziś mamy na to kolejny dowód. Pragnę również zauważyć, że postanowienie wydaje Minister Sprawiedliwości/Premier Rządu Królewskiego, który tak płomiennie nawoływał do... odpolitycznienia prokuratury :]

To ostatni dzień istnienia tego pokracznego państwa komuchów.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Michal Yaqu
Numer GG: 1003737
NIM: 723255
Herb:
Kontakt:

Re: Kumoter krzywdy Ci nie zrobi

Post autor: Michal Yaqu » 14 sie 2017, 16:31

Czy w dziale "Wymiar sprawiedliwości" można podwiesić link z przekierowaniem do kodeksu karnego itp. Ciekawi mnie co Minister Sprawiedliwości napisała w uzasadnieniu a same suche numery art. mi nic nie mówią
(-) Michał wicehrabia Yaqu

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
NIM: 659175
Herb:
Kontakt:

Post autor: Tomasz von Habsburg » 14 sie 2017, 16:40

Art. 4 ust. 2. Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 r. (t.j. z dnia 27 lutego 2017 r.) o wprowadzeniu Kodeksu karnego pisze:
Organem postępowania przygotowawczego i oskarżycielem publicznym są osoby wskazane zgodnie z przepisami o prokuraturze. W przypadku braku odpowiednich przepisów organem postępowania przygotowawczego i oskarżycielem publicznym jest minister właściwy do spraw sprawiedliwości.
Nie wiem, skąd p. o. Premiera zrozumiał, że może wniosek odrzucić.

(-) sir Tomasz von Habsburg

Arianator-in-chief
NIM: 278556

Post autor: Arianator-in-chief » 14 sie 2017, 17:11

Daniel von Witt pisze:Tymczasem gdzie indziej na wysokich szczeblach władzy Torkan Ingawaar i Conrad Darosareier-Stattoerr stanowią idealnie funkcjonującą symbiozę kolesiów, którzy prawo mają za nic, a jedynie własne korzyści i interesy, nad to prawo przedkładane.
To co teraz mówicie to też podpada pod paragraf. Ten o pomówieniu.

Inna sprawa, że też nie wiem czemu tow. Torkan odmówił wszczęcia postępowania, tym bardziej że nie podał też żadnego uzasadnienia tego kroku. Gdybyście mi nie obrzydzili Dreamlandu na dwa miesiące swoim żałosnym skokiem na stołki i byłabym nadal Prokuratorką, sama zapewne postępowanie bym wszczęła…

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 17:18

Polyna pisze:
To co teraz mówicie to też podpada pod paragraf. Ten o pomówieniu.
Gdybym nie miał pewności, że to co piszę jest faktem, a społeczność nie mogłaby tego zauważyć gołym okiem, można byłoby mówić o pomówieniu. Wystarczy połączyć z sobą pewne wątki oraz podpytać świadków dyskusji na IRC, jakie kumoterstwo panuje między Premierem a Marszałkiem Parlamentu. Nikt krystaliczny nie jest, ale więcej przyzwoitości by się przydało.

(-) Daniel von Witt

Arianator-in-chief
NIM: 278556

Post autor: Arianator-in-chief » 14 sie 2017, 17:25

Daniel von Witt pisze:Wystarczy połączyć z sobą pewne wątki oraz podpytać świadków dyskusji na IRC, jakie kumoterstwo panuje między Premierem a Marszałkiem Parlamentu.
No jeżeli to co mówicie to prawda to faktycznie chujnia, grzybnia i stoliczknia. (schol. Rosario, Inselburg und Stammtisch)

Konrad Samanti
NIM:

Post autor: Konrad Samanti » 14 sie 2017, 19:23

Daniel von Witt pisze:
Mówi się to tu to tam od czasu do czasu o jakichś folwarkach Wittów, choć zapytany o konkrety Siergiusz Asketil nie wskazał jednego nawet dowodu na ich istnienie lub choćby rozwinięcie, czym miałyby one być i czy czymś złym.
Mówi człowiek, który stoi na czele organizacji, która jest jednocześnie: rodziną, partią, firmą, prowincją, jojonacją, oraz rządem. Poziom zakłamania i hipokryzji przebija sufit, jak zwykle.
Daniel von Witt pisze:
Wystarczy połączyć z sobą pewne wątki oraz podpytać świadków dyskusji na IRC, jakie kumoterstwo panuje między Premierem a Marszałkiem Parlamentu.
Powtarzam to od paru już lat, zapraszamy na kanał #5prowincji gdzie może Pan zostać naocznym świadkiem wszystkiego co się tam dzieje, a nie zbierać plotki po ludziach i udawać, że nie wiadomo co tam się dzieje :).

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 19:31

C. Darosareier-St. pisze:
Mówi człowiek, który stoi na czele organizacji, która jest jednocześnie: rodziną, partią, firmą, prowincją, jojonacją, oraz rządem. Poziom zakłamania i hipokryzji przebija sufit, jak zwykle.
Ale to miałkie. Nie chciało mi się szerzej otwierać oczu, by czytać tę wyliczankę.
C. Darosareier-St. pisze:
Powtarzam to od paru już lat, zapraszamy na kanał #5prowincji gdzie może Pan zostać naocznym świadkiem wszystkiego co się tam dzieje, a nie zbierać plotki po ludziach i udawać, że nie wiadomo co tam się dzieje :).
Bywam, bywałem i różne rzeczy widziałem.

(-) Daniel von Witt

Siergiusz Asketil
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb:
Kontakt:

Post autor: Siergiusz Asketil » 14 sie 2017, 19:33

Mówi człowiek, który stoi na czele organizacji, która jest jednocześnie: rodziną, partią, firmą, prowincją, jojonacją, oraz rządem.
Ja bym dodatkowo wyszczególnił armię. Mimo wszystko, to fajna sprawa — mieć tylu żołnierzyków i móc nimi dowolnie rozporządzać.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 19:40

O masz, następny licytator się znalazł. I bardzo dobrze. Kto da więcej?

Natomiast nie muszę chyba mówić, jakie to jest żałosne wyliczać komuś zaangażowanie i legalne zdobycze w porównaniu do ochrony swoich dupeczek z wykorzystaniem aparatu państwowego i kolesiowskich wpływów, o czym jest ten wątek.

Torkan, Conrad i Siergiusz. Odnotowane.

Mam do Was prośbę - obrażając mnie nie obrażajcie przy okazji ludzi, których jedynym "przewinieniem" jest współpraca ze mną, bo będę Was prał po mordach. Więcej szacunku dla tych, którzy realizują w Dreamlandzie i Elderlandzie swoje pasje i robią coś dla swych krajów.

(-) Daniel von Witt

Siergiusz Asketil
Herb:
Kontakt:

Post autor: Siergiusz Asketil » 14 sie 2017, 19:48

Proszę o wskazanie, gdzie wykorzystuję owe kolesiowskie wpływy. Nie uważam, aby było mi do czegokolwiek potrzebne. Karierę zawsze robiłem, albo sobie rozwalałem, bez ich udziału. Tak jest ciekawiej.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 19:53

Proszę o nieprzekręcanie. Odnotowuję, że Pan Marszałek Dworu swoim słabym wkładem w ten wątek afirmuje kumoterstwo wytknięte Premierowi do spółki z Marszałkiem Parlamentu. Stąd dodanie do tej zaszczytnej listy osób do obicia. Zresztą, od czasu ataku na Awarę Południową to Cię z niej nie zdjąłem :) Dzielnie grzejesz na niej miejsce.

(-) Daniel von Witt

Konrad Samanti
NIM:

Post autor: Konrad Samanti » 14 sie 2017, 19:54

Daniel von Witt pisze:
Natomiast nie muszę chyba mówić, jakie to jest żałosne wyliczać komuś zaangażowanie i legalne zdobycze w porównaniu do ochrony swoich dupeczek z wykorzystaniem aparatu państwowego i kolesiowskich wpływów, o czym jest ten wątek.
Chciał Pan dowód, to ma Pan dowód, ależ proszę się nie obrażać :).

Siergiusz Asketil
Herb:
Kontakt:

Post autor: Siergiusz Asketil » 14 sie 2017, 19:56

Daniel von Witt pisze:

Torkan, Conrad i Siergiusz. Odnotowane.
Siergiusz Asketil pisze:Proszę o wskazanie, gdzie wykorzystuję owe kolesiowskie wpływy.
Daniel von Witt pisze:Proszę o nieprzekręcanie.
Proszę o wskazanie, gdzie przekręcam.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 19:59

Jaki to jest dowód i na co konkretnie? Wysil się Pan bardziej, bo póki co wymienił Pan główne obszary mojego zaangażowania, zaś Siergiusz dodatkowo obraził ludzi również w te obszary zaangażowane, no ale to, że ten Asketil ma w pogardzie Elderland z mojego powodu to ja wiem od 2015 roku.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 20:01

Siergiusz Asketil pisze:Proszę o wskazanie, gdzie przekręcam.
No jak krowie na rowie. Ok.
Daniel von Witt pisze:Odnotowuję, że Pan Marszałek Dworu swoim słabym wkładem w ten wątek afirmuje kumoterstwo wytknięte Premierowi do spółki z Marszałkiem Parlamentu.
(-) Daniel von Witt

Siergiusz Asketil
Herb:
Kontakt:

Post autor: Siergiusz Asketil » 14 sie 2017, 20:03

Przepraszam, nie wiedziałem, że chodzi o ten fragment wypowiedzi. Spodziewałem się po Was czegoś lepszego, ex-arcyksięciu.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 14 sie 2017, 20:05

Po cóż mam się spieszyć? :) Poczekaj na swoją kolej.

(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Seniorów”