Dreamland poza Dreamlandem

Klasyczny off-topic.
Awatar użytkownika
Michal Yaqu
Numer GG: 1003737
Herb:
Kontakt:

Re: Dreamland poza Dreamlandem

Post autor: Michal Yaqu » 27 paź 2018, 18:52

Rzuciłem pomysłem i widzę, że dwie osoby wykazały "zainteresowanie". Według mnie to trochę za mało aby zaczynać ten projekt. Liczyłem na większy odzew mieszkańców i napisanie książki w kilka tygodni a nie męczenie się w trzy osoby przez kilkanaście miesięcy.
(-) Michał wicehrabia Yaqu

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Premier Rządu Królewskiego
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 27 paź 2018, 19:00

Tylko, że w takiej sytuacji, jaka jest obecnie to nie możesz liczyć na to, że nagle pół Królestwa zakrzyknie "hurra" i przystąpi do prac. Nie widzisz jak jest? Tak jak to mówił Ekscelencja Sky, chcesz coś robić, rób to sam. Książkę najlepiej się czyta, kiedy pisze ją jedna osoba, nie ma wtedy żadnych różnic w stylu pisarstwa i w ogóle. Kto jest w stanie, może co najwyżej szperać po stronach, podrzucać materiały, potrzebne linki itp.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 27 paź 2018, 20:33

Trochę to śmiesznie brzmi: rzuciłem pomysł (kogo? co? - biernik, nie dopełniacz) i nikt się za robotę nie chwyta.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Zniknie Hipsterdorf tak jawa jak sen.
7utschbonbon to stara kurwa dobrze to wiem!

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 21 lis 2018, 16:13

Ekscelencja Jaqu niczym partyzant, rzucił pomysłem jak granatem i zbiegł, by nie dostać odłamkami. Nie było co na nie czekać, bo nawet nic nie wybuchło, smutne.

Dreamlandczycy, żyjecie wy jeszcze? Podawać miasta!

Awatar użytkownika
Hans von dem Arzt-Oebbels
Kontakt:

Post autor: Hans von dem Arzt-Oebbels » 22 lis 2018, 17:28

Zamieszkały w: polska stolica jabłek prosto spod Warszawy
Studiujący w: Scyzorykland wraz z górą Łysicą na czele (#pdk)

Just google it!
Obrazek

Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Numer GG: 808484
Kontakt:

Post autor: Darudo Ranlerald » 22 lis 2018, 21:48

Michal Yaqu pisze:
17 paź 2018, 21:07
Może byśmy zrobili wspólny projekt, który pozostanie po nas w sieci? Mam tu na myśli Historyczną książkę w formie PDF o dziejach Królestwa Dreamlandu, w której znajdziemy informacje o władcach, zmieniającym się ustroju, wojnach itd.
Mnie ten pomysł bardzo się podoba, tym bardziej, że przybywszy do Królestwa Dreamlandu sam dla siebie chciałem poznać jego historię i kulturę.

Dalej ktoś wspomniał, że trudno będzie znaleźć starsze informacje. Oczywiście, wszystkiego z pewnością odtworzyć się nie da, ale myślę, że wiele stron Web.Archive zaindeksował i z wielu lat. Praca mrówcza, ale z pewnością wiele da się odnaleźć.

Przy okazji, czy na Uniwersytecie Królewskim istnieje wydział archeologii?

Ja z przyjemnością do takiego projektu dołączę.

Kłaniam się nisko Waszym Ekscelencjom. :)
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 4 gru 2018, 22:21

Wkręciłem się w karty kolekcjonerskie Magic the Gathering. Plus taki, że człowiek nie ma pieniędzy na używki :p Poza tym już teraz nieco wegetuję jako człowiek, więc tym mniejszą mam chęć na wkładanie siebie bardziej w komputer.
(-) Fryderyk Karol Albert hrabia Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 7 gru 2018, 00:21

W sumie nie ma za dużo do nadrabiania, jeśli chodzi o posty. Aż tak was real pochłonął czy nagle nie potraficie sobie znaleźć miejsca w KD?
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 8 gru 2018, 10:22

Spoglądając na listę tych, którzy zaglądają ostatnio na forum, w zdecydowanej większości są to nowi obywatele, dodatkowo garstka starych, ale nieodzywających się. Znudziło mi się już zachęcanie do aktywności, po prostu jeśli masz siły, rób swoje. Jeśli masz czasu dużo, napisz do mnie listownie, mam kilka projektów do ruszenia których brakuje mi tylko ludzi.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 8 gru 2018, 22:42

Ja nie zachęcam. Zasadniczo dziwię się po prostu, że zawsze wydawało mi się, że moja obecność jest niemal pomijalna, a tymczasem Ci, do których aktywności miałem nieraz uwagi w zakresie jakości tejże, nagle odzywają się z rzadka i tylko narzekają, że nic się nie dzieje. Tymczasem do ogarnięcia są chociażby prowincje, w których mam kilka projektów do skończenia, nad którymi niegdyś zastanawiałem się z JE Potockim i ciągle mam w głowie nagranie wykonania hymnu Segali. Szkoda, że najprościej tylko narzekać.

Odezwę się.
Hrabia Flores

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia "Pod Czerwonym Orłem"”