Fanpage

Archiwum Królewskich Służb Informatycznych
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Fanpage

Post autor: Stanisław Dmowski »

Nie wiem, czy wybrałem odpowiednie miejsce, by zapytać, jednak co tam. Chciałbym zapytać, czy ktoś z Państwa wie, kto odpowiada za fanpage KD na Facebooku? Narodził mi się taki pomysł, by wznowić jego działalność, kto wie, może udałoby się złowić jakiegoś nowego obywatela...
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Fanpage

Post autor: Alfred »

JKW Karolina Aleksandra ma administratora, ja też. Możliwe, że ktoś jeszcze. Wydaje mi się to mało skutecznym instrumentem promocji i nigdy nie interesowałem się naszym fanpage'em, ale dostępu mogę udzielić. W zasadzie powinien on domyślnie leżeć w gestii ministra propagandy.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Fanpage

Post autor: Stanisław Dmowski »

Tak, właśnie chodzi mi o przyznanie uprawnień ministrowi, musiałbym się spytać o jego dane na fb. Akurat uważam to za dobrą metodę, kto wie, czy nie znajdziemy kogoś.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Fanpage

Post autor: Karolina Aleksandra »

Jak coś, to zawsze mogę przydzielić uprawnienia :) Nikt się tym formalnie nie zajmuje, ja czasami tylko odpisuję na wiadomości, czasami też robi to JKM Alfred, ale nie wszystkie udaje mi się wyłapać i nie zawsze. Z drugiej strony, nie ma tam tony wiadomości w zasadzie, więc.

KA
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Fanpage

Post autor: Stanisław Dmowski »

Niestety mój minister propagandy, który deklarował chęć prowadzenia strony znikł, niby mógłbym się zająć tym, ale w najbliższym czasie naprawdę nie będę miał czasu. Jednakże szykuje z kimś pewną inicjatywę i zgłoszę się do WKW ws. notki o tym na FB.
Zablokowany

Wróć do „Sekcja G Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości