Proklamacja Książęca - Oddanie mitry książęcej Radzie Księstwa

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Proklamacja Książęca - Oddanie mitry książęcej Radzie Księstwa

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
KANCELARIA DWORU KSIĄŻĘCEGO
Pałac Atving, Książęce Miasto Buuren
Drodzy Obywatele Księstwa,

nadszedł dzień mojego rozstania z mitrą książęcą, którą noszę od jesieni 2015 roku. Księstwo Furlandii i Luindoru jest dzisiaj na tyle liczne i prężne, że ktoś inny, i Rada Księstwa decyduje właśnie kto, może pokierować naszą małą ojczyzną. Nowego Księcia powinniśmy wszyscy wspierać w jeszcze większym stopniu, w jakim ja otrzymywałem wsparcie od Was. Sam już dziś takie wsparcie mu deklaruję. To absolutne minimum, jakie jesteśmy w stanie zapewnić swojemu zwierzchnikowi, który zawsze tego potrzebuje bardziej, niż aktywnych rąk do pracy. Świadomość faktu, że dany monarcha ma za sobą popierających go ludzi, pomaga mu efektywnie i efektownie rządzić. Mi osobiście bardzo to pomagało, motywując do podejmowania dalszych wysiłków na rzecz całej naszej furlandzko-luindorskiej wspólnoty. Okres, jaki spędziłem w Pałacu Atving wspominał będę z największą przyjemnością. Sprawując swoją godność spotkałem wielu nowych ludzi, poczynając od pierwszego aktywnego Unity, który przybył do Księstwa niedługo po objęciu przeze mnie mitry książęcej, i który został moim synem. Doczekałem się później kolejnego. Przybyli także moi współpracownicy, których wymienienie zajęłoby kilka wierszy tekstu. To budujące, jak wielu ludzi zechciało budować kraj, w którym się urodziłem i który jest mi najbliższy. Po wyprowadzce z Pałacu Atving moja nowa siedziba w dalszym ciągu znajdować się będzie w Furlandii, a mój umysł i moje ręce będą wspierać to dzieło, którego głównym projektantem będzie już niebawem nowy książę. Dziękuję wszystkim, którzy w dzieło pod nazwą Unia Saudadzka włączyli się w okresie mojego panowania i odcisnęli na nim swoje piętno. Będę o Was wszystkich pamiętał. Teraz pora dopełnić formalności.

Dano dnia 28 sierpnia 2018 roku w Książęcym Pałacu Atving,
Obrazek
(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość