Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Numer GG: 41404078
Kontakt:

Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Post autor: Daniel von Witt » 4 maja 2018, 10:24

Aleksander van der Egval pisze:
Pożyją, a potem zdechną tak jak zdycha Dreamland.
Niedawny obywatel Królestwa, obecnie związany z Związkiem Winkulijskim oraz Unią Trzech Narodów uważa, że (znowu) zdychamy. Takie osądy są bardzo lekkomyślne. Oczywistym jest, że Królestwo ma się gorzej niż miało w zeszłym roku, i że sami jego obywatele szukają inspiracji do aktywności poza granicami Dreamlandu, jednak do stanu agonalnego jest nam bardzo daleko. Ja jestem niezmiernie ciekaw, czy za 20 lat, albo chociaż za 10 lat, no albo chociaż za 5 lat znajdę pod obecnymi linkami kraje, w których Pan Aleksander obecnie mieszka. Królestwo Dreamlandu i cały polski Mikroświat wkrótce będą świętować 20-lecie istnienia. 20. 20. 20. Dwadzieścia. Zdychamy już dwadzieścia lat. Mam nadzieję, że Winkulia i UTN też tyle czasu będą zdychać.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
deputowany
Numer GG: 65292111
Kontakt:

Re: Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Post autor: Ruprecht van den Spraak » 4 maja 2018, 20:03

Obyśmy zdychali jak najdłużej.
Ruprecht van den Spraak

Awatar użytkownika
Chamberlain
radca Rady Stanu
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 6 maja 2018, 14:38

Daniel von Witt pisze:
Mam nadzieję, że Winkulia i UTN też tyle czasu będą zdychać.
Płonne nadzieje. Winkulia właśnie zakończyła żywot. Wkrótce cykle życiowe papierowych imperiów Nordaty trzeba będzie liczyć w godzinach.

Administracja forum ocenzurowała jedną z ostatnich wypowiedz sprawy całego zamieszania i autora przywołanej wypowiedzi. Pozostał jedynie skromny fragment o "yoyogównach". Całkiem możliwe, że Nordata to obszar o największym stężeniu pogardy do sąsiadów i - poniekąd - do własnego dorobku. Ochoczo zakładane wątki poświęcone "kurczeniu się mikroświata" czy "zdychaniu starych państw" to chyba jakaś forma zbiorowej autoterapii.
- - William hrabia Oxlade-Chamberlain

Awatar użytkownika
Ferdynand Dugosz
Kontakt:

Post autor: Ferdynand Dugosz » 14 maja 2018, 23:51

AvdE (tak wygodniej będzie go nazywać) nie mówił tego z złymi intencjami. Rzeczywiście ostatnimi czasy Dreamland zalicza znaczące spadki w aktywności (które jednak coś znaczą) i zapewne z tego wywnioskował śmierć Dreamlandu. Ja również uważam, iż wirtualne państwa powoli umierają, jednak przed nami jeszcze co najmniej parę lat. Dawno nie rozmawiałem z AvdE, jednak przypuszczam, że niewiele w tej wypowiedzi było obrazy dla Dreamlandu, o ile nie w ogóle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”