Informacje o Instytucie

Jednostka naukowa zajmująca się badaniem ekonomii i wydawaniem EcoMic.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 12529
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Informacje o Instytucie

Post autor: Daniel von Witt » 26 sty 2018, 13:41

Instytut Mikronacyjnej Ekonomii był pierwszym podmiotem, jaki został założony przeze mnie w Królestwie Dreamlandu. Stało się to 5 czerwca 2012 roku. W 2014 roku wszedł w posiadanie części udziałów w Fundacji Eskalacji Mikronacjonalizmu Inferno, chcąc finansować Nagrodę Inferno z Ekonomii, jednak w związku z porzuceniem projektu Nagroda Inferno nie została przyznana. Od tamtej pory Instytut jest współwłaścicielem Fundacji. W latach 2012-2015 Instytut funkcjonował pod nazwą Centrum Ekonomii w Furlandii. Następnie zmienił nazwę na obecną i wszedł do Kompanii Wittów, która posiada w nim 100% udziałów. Instytut Mikronacyjnej Ekonomii wydaje EcoMic - tytuł prasowy specjalizujący się w publikacjach na tematy gospodarcze.

Instytut Mikronacyjnej Ekonomii nie posiada statutu ani struktur. Jest instytucją niekomercyjną, która gromadzi środki z dobrowolnych wpłat, które można dokonywać na konto A67574.

Zgodnie z polityką Grupy Kingsman, Instytut jest zobligowany do publikowania swoich sprawozdań finansowych. Poniżej wykaz opublikowanych sprawozdań:
(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instytut Mikronacyjnej Ekonomii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości