Strona główna

Archiwum Królewskich Służb Informatycznych
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Strona główna

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Karolina Aleksandra pisze: 13 paź 2018, 21:56Jeśli rekomenduje Pan Ruby on Rails, poprosiłabym o dokładny timeline prac, jakby to wyglądało.
Nie wiem jedynie, czy by się na ten wybór zgodził Jego Królewska Mość, który preferuje chyba PHP z platformą Symfony. Pozostaje również kwestia stylu strony oraz PEO, bowiem trzeba byłoby zintegrować logowanie oraz określać uprawnienia użytkowników.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Strona główna

Post autor: Karolina Aleksandra »

Nie ma Jego Królewskiej Mości. Proszę stanowczo o update w temacie.

KA
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Strona główna

Post autor: Karolina Aleksandra »

Przypominam się. Jeśli Ruby on Rails, to jaki timeline prac? Czy w międzyczasie pojawiły się nowe preferencje? Czy możemy po prostu na razie wprowadzić stronę taka, jaka jest na m.dreamland.net.pl i potem ew. ją dostosować technologicznie?

KA
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Re: Strona główna

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Mam różne pomysły na odbudowę strony głównej, z użyciem np. systemu Drupal lub Joomla. Proszę więc o cierpliwość, ja tymczasem rozpisze projekt.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Strona główna

Post autor: RIIF »

Piotr Harniakiewicz pisze: 10 sty 2019, 18:25 Mam różne pomysły na odbudowę strony głównej, z użyciem np. systemu Drupal lub Joomla. Proszę więc o cierpliwość, ja tymczasem rozpisze projekt.
Już z Tomaszem rozmawiałem. Osobiście stawiam na autorski projekt obudowany niezbędnymi skryptami, ale temat do dyskusji. Też obecnie pracuję nad spisaniem swojej wizji nowej strony - fajnie, że będzie tego wiecej! Będzie więc okazja zderzyć różne koncepcje i wybrać najlepszą.

Prywatnie zaś dodam, że akurat do Drupala czy Joomli nie jestem zupełnie przekonany, ale jak mówię - temat otwarty.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Zablokowany

Wróć do „Sekcja G Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości