STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

PDGL - Postanowienie o ustaleniu systemu rang

Zbiór aktów scholandzkiego prawa krajowego
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
Kontakt:

PDGL - Postanowienie o ustaleniu systemu rang

Post autor: RomanoPorfavor » 22 wrz 2017, 09:10

22 września 2017 r.
Postanowienie Dowódcy Gwardii Ludowej
o ustaleniu systemu rang
Na podstawie art. 2 ust. 2 lit. b Ustawy o Gwardii Ludowej:

1. Ustanawia się następujący system rang żołnierzy Gwardii Ludowej, wymieniony od najniższej do najwyższej:
  1. strzelec
  2. sierżant
  3. major
  4. oberst
  5. brygadier
  6. generał
2. Dopuszcza się stosowanie zamiennie tradycyjnych określeń danej rangi związanych z danym rodzajem wojsk lub formacją. Odpowiednik jest określany w decyzji przyznającą daną rangę.

3. Rangi od strzelca do brygadiera nadawane są przez Dowódcę GL wraz z wyznaczeniem przydziału do jednostki. Ranga generała jest nadawana wyróżniającym się żołnierzom przez Wicekróla z własnej inicjatywy bądź na wniosek Dowódcy Gwardii Ludowej.

4. Żołnierz sprawujący funkcję Dowócy Gwardii Ludowej otrzymuje z mocy prawa rangę brygadiera, chyba, że uprzednio posiadał tą lub wyższą rangę.

5. Postanowienie wchodzi w życie w momencie ogłoszenia.
/-/ Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Dowódca Gwardii Ludowej

Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości