II/2017 [PLAKAT/FLIS]

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

II/2017 [PLAKAT/FLIS]

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowna Pani Minister,

jestem przekonany, że osoba podająca się za Zenobię Plakat, która zarejestrowała się na forum dyskusyjnym dnia 14 czerwca 2017 r. to Adamus Flis, który cały czas posiada aktywne konto na forum. Powoduje to, że Adamus Flis dopuścił się przestępstwa z art. 21 ust. 1 Kodeksu Karnego, który mówi: "1. Kto posługuje się więcej niż jedną tożsamością w Centralnym Rejestrze Mieszkańców lub/i na forum dyskusyjnym Królestwa, podlega karze banicji albo karze eliminacji.". W związku z powyższym wnoszę o wszczęcie postępowania.

(-) Daniel von Witt
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Polyna »

Ministerstwo Sprawiedliwości
dnia 14 czerwca 2017 roku

POSTANOWIENIE MINISTRY SPRAWIEDLIWOŚCI
o wszczęciu postępowania przygotowawczego w sprawie o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko Królestwu.

Na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5742], Ministra Sprawiedliwości postanawia:

1. Wszcząć postępowanie przygotowawcze z urzędu w sprawie o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko Królestwu, tj. z art. 21 ust. 1 Kodeksu Karnego, przez Zenobię Plakat, która może być, bądź nie być tą samą osobą co Adamus Flis.

2. Sprawie nadać sygnaturę II/2017 [PLAKAT/FLIS].

(—) Polyna
Ministra Sprawiedliwości
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Polyna »

POSTANOWIENIE MINISTRY SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 14 czerwca 2017 roku

W sprawie o sygn. II/2017 [PLAKAT/FLIS], na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5726] postanawiam, co następuje:

1. Wezwać Zenobię Plakat oraz Adamusa Flisa do złożenia wyjaśnień w sprawie posługiwania się więcej niż jedną tożsamością na forum dyskusyjnym Królestwa. Wyjaśnienia można składać w Prokuraturze Generalnej, dział jawny postępowań.

2. Wyznaczyć termin 7 dni na dokonanie czynności wymienionych w punkcie poprzedzającym.

3. Doręczyć osobom wezwanym kopię niniejszego postanowienia kanałem prywatnym.

4. Pouczyć, że osobom wezwanym przysługuje prawo odmowy składania zeznań.

5. Kolejne czynności w sprawie II/2017 [PLAKAT/FLIS] podjąć po złożeniu wyjaśnień lub upływie wyznaczonego terminu.

(—) Polyna
Ministra Sprawiedliwości
Adamus Flis

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Adamus Flis »

Jako człowiek zza światów mogę stwierdzić jedynie, że Zenobia Plakat jest moją dalszą kuzynką i ma dostęp do mego komputera. :)

Czy jest obowiązek zgłaszania korzystania z tego samego komputera przez dwie i więcej osób? Nie zauważyłem, więc wnoszę o umorzenie sprawy.

Poza tym, moja dalsza kuzynka skarżyła się, iż już ktoś zbanował jej konto (prawdopodobnie sam król Alfred) i nie może się zalogować na forum Dreamlandu. Wcześniej ograniczono jej dostęp do forum Elderlandu albo przez towarzysza Matmaxa albo Jegomościa von Wolffa.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

Ja zbanowałem. Pozdrawiam.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Polyna »

POSTANOWIENIE MINISTRY SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 14 czerwca 2017 roku

W sprawie o sygn. II/2017 [PLAKAT/FLIS], na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5726] postanawiam, co następuje:

1. Przyjąć złożone wyjaśnienia przez podejrzanego Adamusa Flisa.

2. Zwolnić podejrzaną Zenobię Plakat z konieczności złożenia wyjaśnień z powodu braku fizycznej możliwości dokonania tej czynności (ban na forum).

3. Umorzyć postępowanie ze względu na brak danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa.

(—) Polyna
Ministra Sprawiedliwości
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Prokuratury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości