Aktualności

Miasto w Furlandii, w Hrabstwie Flores. Właścicielem jest Fryderyk Orański-Nassau. Strona miasta.
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Joahim-von-R »

Maciej II pisze: 7 lut 2023, 03:17 Czy Emil Potocki nie był czasem tym Sclavińczykiem, który był przejęty przez klona? Nasza wersja Emila to klon czy prawdziwy Emil?
Patrząc po tym kiedy działał wasz Emil a kiedy zmartwychwstał prawdziwy Emil, stawiałbym że jednak macie podrabianego.
Awatar użytkownika
Martin Liedermann
Posty: 61
Rejestracja: 27 sty 2023, 20:36
NIM:
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Martin Liedermann »

Człowiek uczy się na błędach.
Martin Liedermann
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Maciej II »

Joahim-von-R pisze: 7 lut 2023, 15:22
Maciej II pisze: 7 lut 2023, 03:17 Czy Emil Potocki nie był czasem tym Sclavińczykiem, który był przejęty przez klona? Nasza wersja Emila to klon czy prawdziwy Emil?
Patrząc po tym kiedy działał wasz Emil a kiedy zmartwychwstał prawdziwy Emil, stawiałbym że jednak macie podrabianego.
Myślę, że tu Szanowny Orański-Nassau musiałby przybliżyć kontekst działalności Potockiego na ziemiach KD. Coś mi się jednak nie klei, żeby kloner miał wybitną potrzebę udzielania się w KD? Nie moje czasy.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Maciej II pisze: 7 lut 2023, 03:17 Co do Echa Segali, radia, w ogóle. Może Szanowny by zechciał porobić w inicjatywie międzynarodowej? Fajnie by było jakby Dreamland miał tam swoją reprezentację, a i otwarłoby się nam radio na świat. https://forum.leocja.org/viewtopic.php? ... 278#p37278
Kto wie....
Maciej II pisze: 7 lut 2023, 17:24 Myślę, że tu Szanowny Orański-Nassau musiałby przybliżyć kontekst działalności Potockiego na ziemiach KD. Coś mi się jednak nie klei, żeby kloner miał wybitną potrzebę udzielania się w KD? Nie moje czasy.
Ależ proszę. W swoim czasie Potocki przybył do mojego miasta, całkiem żywo się udzielał. Założyliśmy kilka wątków, prowadziliśmy pracę nad gromadzeniem danych archiwalnych o historii miasta, Emil napisał w zasadzie całość słów do hymnu, ja wprowadziłem jakieś poprawki, zaproponowałem muzykę oraz nagrałem jak by to w mojej aranżacji miało brzmieć. Pracowało nam się świetnie aż w pewnym momencie nagle zniknął, a moja wiadomość do niego z 15.04.2018 czeka na odbiór po dziś dzień... koniec.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Maciej II »

Pewnie @Joahim-von-R mógłby w jakiś sposób przetworzyć te informacje. Ja tylko pamiętam fakt, że była w związku z tym afera w Sarmacji. W sumie to nie wiem nawet w jaki sposób ten gość włamał się na cudze konto w kilku mirkonacjach, czy może po prostu założył nowe...
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Joahim-von-R »

Maciej II pisze: 14 lut 2023, 11:50 Pewnie @Joahim-von-R mógłby w jakiś sposób przetworzyć te informacje. Ja tylko pamiętam fakt, że była w związku z tym afera w Sarmacji. W sumie to nie wiem nawet w jaki sposób ten gość włamał się na cudze konto w kilku mirkonacjach, czy może po prostu założył nowe...
Generalnie Łżemil założył sobie konto sam. Ba, w swojej wiadomości powitalnej na sarmackim forum z 2014 roku przedstawia się jako Andronichus Bryennios. Miano Emila przyjął gdzieś przed październikiem 2016 roku.

A do Dreamlandu IMO przybył bo go skazali na 3 miesiące w KS, aczkolwiek to mi pozwala wyjaśnić tylko pierwszy okres aktywności (w marcu 2017, skazanie nastąpiło w styczniu 2017 a w marcu odrzucono jego wniosek o zwolnienie z reszty kary). Natomiast czemu potem decydował się działać w Dreamlandzie to nie wiem, może po prostu wolał Królestwo od Sarmacji, bo potem żadnych widoków wyroków czy inb nie ma...
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Aktualności

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Niewykluczone. Ja wiem tylko, że dał mi sporo pary do działania, bo prowadzenie tego lenna dla samego siebie niezbyt oddawało.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Segali”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości