Rezygnacja z udziału w projekcie

Komisja Gospodarcza zajmuje się sprawami systemu gospodarczego.
Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Rezygnacja z udziału w projekcie

Post autor: Yaqu13 »

Z przykrością muszę poinformować, że jestem zmuszony do rezygnacji z udziału w projekcie informatycznym Królestwa Dreamlandu z powodów prywatnych. Niedawno zmieniłem pracę i mam ogromny zapierdziel a co gorsza nie widać abym miał w najbliższym czasie "więcej luzu", tym samym nie mam tyle czasu co bym chciał dla najbliższych a co dopiero na "prywatne" programowanie. Przepraszam ale wolę się wycofać teraz gdy jeszcze prace dobrze nie ruszyły niż zacząć projekt i go porzucić w trakcie. Moją aktywność w Królestwie Dreamlandu ograniczam do minimum czyli do weekendowego przeglądania forum.
(-) Michał wicehrabia Yaqu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Rezygnacja z udziału w projekcie

Post autor: Daniel von Witt »

Rozumiem. Dziękuję Panu za dotychczasowy wkład pracy i życzę w przyszłości "więcej luzu" dla naszej społeczności :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Re: Rezygnacja z udziału w projekcie

Post autor: Yaqu13 »

Daniel von Witt pisze:Rozumiem. Dziękuję Panu za dotychczasowy wkład pracy i życzę w przyszłości "więcej luzu" dla naszej społeczności :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Postaram się wygospodarować więcej czasu dla KD i coś powalczyć w najbliższej przyszłości... ale widzę, że nawet święta mi nie sprzyjają bo wszystkie są w weekend ;)
(-) Michał wicehrabia Yaqu
Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Re: Rezygnacja z udziału w projekcie

Post autor: Yaqu13 »

Mam teraz trochę więcej czasu więc powoli sobie piszę kod...

Na chwilę obecną pracuję nad bankiem.
Potrzeba jeszcze:
1) wyszukiwarki wszystkich kont należących do konkretnego użytkownika, wraz z kontami udostępnionymi
2) systemu przelewania między kontami firmowych
3) systemu przelewania między kontami indywidualnymi a firmowymi

Postęp prac do podejrzenia pod adresem: http://yaqu.dreamland.net.pl/KD1/index.php

Pracuję nad mechaniką więc strona nie powala wyglądem

Propozycje proszę składać w odpowiednich tematach w tym dziale. Jak skończę robić bank to przejrzę sugestie i dopiero wtedy będę je wprowadzał by nie mieszać teraz w mojej koncepcji i planie prac ;p
(-) Michał wicehrabia Yaqu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekcja B Komisja Gospodarcza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości