AKTY KOMENDACJI

Miejsce do składania aktów komendacji
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Miejsce do składania uroczystych aktów komendacji.
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Edek »

Ja, Etherard hrabia de Godwin, wezwany przez JXM markiza Paula von Panevnicka na urząd Kasztelana Wschodnioefryckiego i Margrabiego Północnotemeryjskiego, uroczyście ślubuję dochować Panu memu wierności, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.
(-) hr. Etherard de Godwin
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

My, Paul markiz von Panevnick Książę-Kanclerz, przyjmując złożoną przez Etherarda hrabiego de Godwina Kasztelana Wschodnioefryckiego i Margrabiego Północnotemeryjskiego przysięgę, uroczyście oświadczamy, iż pod opieką Naszą się znajduje, aż do ustania służby.
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: APRS »

Ja Artur Piotr, powołany przez Jego Ekscelencję Paula markiza von Panevnick, Księcia Morlandu, na urząd Kasztelana Kakuckiego, uroczyście ślubuję wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie dla dobra powierzonego mi urzędu i chwały całego Morlandu.
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Edek »

Ja, Etherard de Godwin, wezwany przez JXM Paula von Panevnick na urząd Podskarbiego uroczyście ślubuję dochować wierności Jego Książęcej Mości, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.
(-) hr. Etherard de Godwin
Witek Wałachowski
Posty: 35
Rejestracja: 20 lip 2012, 12:29
NIM: 829151
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Witek Wałachowski »

Ja, Wincenty Wałachowski, wezwany przez Burmistrza Miasta Stołecznego Morburga Etherarda de Godwina na urząd Wiceburmistrza, uroczyście ślubuję dochować wierności Burmistrzowi, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Wincenty Wałachowski,
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Edek »

My, Etherard de Godwin, Burmistrz Morburga, przyjmując złożoną przez Wincentego Wałachowskiego, Wiceburmistrza Morburga przysięgę, uroczyście oświadczamy, iż pod opieką naszą się znajduje aż do ustania służby.
(-) hr. Etherard de Godwin
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Etherard de Godwin, wezwany przez JXM Paula von Panevnick na urząd Podskarbiego uroczyście ślubuję dochować wierności Jego Książęcej Mości, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.
Ja, Książę Morlandu i Kanclerz, przyjmując złożoną przez Podskarbiego Księstwa przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Książęco-Kanclerską się znajduje aż do ustania służby.
(-) Paul diuk von Panevnick
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Konrad Samanti »

Ja, Conrad Darosareier, wezwany przez Księcia Morlandu na urząd Kasztelana Wschodniomorburskiego uroczyście ślubuję dochować wierności Księciu Morlandu, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 23:31 przez Konrad Samanti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Książę Morlandu i Kanclerz, przyjmując złożoną przez Kasztelana Wschodniomorburskiego przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Książęco-Kanclerską się znajduje aż do ustania służby.
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

Ja, Dino von Djokić, wezwany przez Kanclerza na urząd Wiceburmistrza Miasta Satrina uroczyście ślubuję dochować wierności Kanclerzowi, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.

(-) Dino von Djokić
Wiceburmistrz Miasta Satrina
(-) Dino wicehrabia von Djokić-Krieg
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Kanclerz i Burmistrz Miasta Satrina, przyjmując złożoną przez Wiceburmistrza Miasta Satrina przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Kanclerza się znajduje aż do ustania służby.

(-) Paul diuk von Panevnick
Kanclerz
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

Ja, Dino von Djokić, wezwany przez Ksiącia - Kanclerza Morlandu na urząd Burmistrza Morburga uroczyście ślubuję dochować wierności Księciu - Kanclerzowi, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.

(-) Dino von Djokić
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Książę-Kanclerz, przyjmując złożoną przez Burmistrza Miasta Stołecznego Morburga przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Księcia-Kanclerza się znajduje aż do ustania służby.

(-) Paul diuk von Panevnick
Książę-Kanclerz
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

Ja, sir Dino von Djokić, wezwany przez Księcia Morlandu na urząd Kasztelana Wschodnioefryckiego uroczyście ślubuję dochować wierności Księciu Morlandu, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.

(-) sir Dino von Djokić
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Książę Morlandu i Kanclerz, przyjmując złożoną przez Kasztelana Wschodnioefryckiego przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Książęco-Kanclerską się znajduje aż do ustania służby.
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

Ja, sir Dino von Djokić, wezwany przez Księcia Morlandu na urząd Podkanclerzego Efryckiego oraz na urząd Hetmana uroczyście ślubuję dochować wierności Księciu Morlandu, a wszelkie obowiązki wykonywać sumiennie ku chwale Morlandu.

(-) sir Dino von Djokić
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: AKTY KOMENDACJI

Post autor: Panevnick »

Ja, Książę Morlandu, przyjmując złożoną przez Podkanclerzego Efryckiego oraz Hetmana przysięgę, uroczyście oświadczam, iż pod opieką Księcia się znajduje aż do ustania służby.

(-) Paul diuk von Panevnick
Książę Morlandu
Zablokowany

Wróć do „Akty Komendacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość