Dreamlandzka Federacja Piłkarska - lista członków

Kultura, sport i wszelkie wydarzenia mające miejsce w Dreamlandzie.
Awatar użytkownika
Edward II
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Kontakt:

Dreamlandzka Federacja Piłkarska - lista członków

Post autor: Edward II » 5 kwie 2016, 21:09

• Wykaz trenerów-członków DFP (w nawiasie nazwa klubu):*
  • [1] Andy Sky (Sky Elfidias)
    [2] Pavel Svoboda (Kornik Morburg)
    [3] Edward II (Elsynor Athletic)
    [4] Angus Kaufman (Dynamo Morburg)
    [5] Mat Max von Salvepol (Max Alexiopolis)
    [6] Christian von Kluck (Lwy Intros)
  • Trenerzy z innych mikronacji, posiadający klub zlokalizowany na terenie Królestwa Dreamlandu
  • [7] Ignacy Chojnacki-Ferski (Isbjørner Sånkajokk)
    [8] Vanderlei Bouboulina (AS Bourgeois Elfidias)
    [9] Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza (Internetia Elfy)
    [10] Andrzej Swarzewski (FCS Rodo Gunners)
* lista aktualizowana po starcie każdego kolejnego sezonu Ligi Królewskiej
Edward II, r.s.

Awatar użytkownika
Severin von Verwaltung
NIM: 178438
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Federacja Piłkarska - lista członków

Post autor: Severin von Verwaltung » 18 sty 2020, 23:48

Nie chcę zakładać nowego wątku, dlatego tutaj. Tak sobie przeglądam różne części forum KD i trafiłem tutaj. Dreamlandzka Federacja Piłkarska odeszła chyba do lamusa, a Liga Królewska nie wygląda, jakby była pod kontrolą KD.

Pomyślałem zatem, że może przydałaby się nowa liga, która byłaby pod rzeczywistą kontrolą rządu i która mogłaby wtedy jakkolwiek urozmaicić życie sportowe/narracyjne w KD. Na razie w lidze jest JKM i ja, więc potrzebujemy jeszcze 4 osoby, żeby ją aktywować. Ja grałem niewiele a JKM jest w X11 nowicjuszem, więc liga będzie nowym graczom przyjazna.

Jeśli ktoś wcześniej nie grał a chciałby spróbować, to będzie to dobra okazja. Dzięki temu, niewielkim kosztem czasowym, można przyczynić się do poprawy aktywności i przy okazji trochę pobawić. Mam pomysł na pewne zasady, które nie występują w innych ligach mikronacyjnych, dlatego z założenia powinien być porządek i rzeczywiste nawiązanie do mikronacji.

Gdyby się udało zebrać te 4 osoby, to można potem pomyśleć nad ligą X11 w ramach Ligi Bluszczowej, jako kolejny fundament współpracy. Nie twierdzę, że trzeba zakładać drugą, tylko że można pomyśleć nad rozszerzeniem.
(—) Severin von Verwaltung

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
NIM: 591374
Kontakt:

Post autor: Maciej II » 19 sty 2020, 00:35

Korona gorąco popiera tą inicjatywę, jesteśmy już członkiem ligi i czekamy na kolejnych czterech śmiałków, chętnych stanąć z nami oko w oko na murawie, gdzie bramki są dwie, a piłka jedna.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Premier Rządu Królewskiego
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 19 sty 2020, 12:35

KS Seniorzy Dreamopolis oczekują na przyznanie licencji.
Robert II Fryderyk, r. s.
Premier Rządu Królewskiego
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Severin von Verwaltung
NIM: 178438
Kontakt:

Post autor: Severin von Verwaltung » 21 sty 2020, 16:53

Trochę się pozmieniało i nowapowstała liga będzie rozgrywana w ramach współpracy państw przy Lidze Bluszczowej. Oznacza to, że w skład wchodzą menedżerowie z Rotrii, Federacji Nordackiej, Republiki Bialeńskiej, KD i za zgodą reszty 1 z Cesarstwa Bizantyjskiego. Mamy teraz 7 zespołów, czyli jesteśmy w stanie rozpocząć rozgrywki, ale nadal trwają rozmowy o akcesji innych drużyn, także prawdopodobnie liga się jeszcze powiększy. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zaproszenie jest aktualne.
(—) Severin von Verwaltung

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzielnica rozrywkowa”