[WYSTĄPIENIE] Inicjatywy ustawodawcze Rządu

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

[WYSTĄPIENIE] Inicjatywy ustawodawcze Rządu

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Wysokość Marszałku,
Wysoka Izbo,

Rząd Królewski wycofał projekt pierwszej „ustawy nuklearnej” z powodu niedostatecznej mocy do przeprowadzania zmian przy absolutnej absencji obywateli od życia społecznego. Jedynym prawem, jakie może a jednocześnie powinno się obecnie pojawić są przepisy regulujące działanie nowego Parlamentu i Rządu Królewskiego oraz ordynacja wyborcza. Żadne inne kroki legislacyjne nie mają na ten moment sensu.

Aktywność społeczeństwa jest marginalna. Przyjmowanie nowych mieszkańców jest wstrzymane z powodu prac KSI nad scaleniem forum z stroną główną, co sprawia że prowadzenie promocji i niektórych działań w zakresie obywatelstwa mija się z celem. Bardzo dużo zależy od pracy Korony i mimo jej wysiłków potrzeby znacznie przewyższają możliwości Królestwa. Pozostaje nam bazować na aktualnych zasobach ludzkich przez bliżej nieokreślony czas. W takich okolicznościach zadania związane z legislatywą nie mogą być przez Rząd inicjowane wedle wcześniejszych planów, także w związku z pojawiającymi się wątpliwościami królów seniorów.

Część mojego wolnego czasu, którą przeznaczam na aktywność w Królestwie, od stycznia uległa znaczącej redukcji ze względów niezwiązanych z życiem mikronacyjnym. Stan ten nie zmieni się w najbliższym czasie, co również obniża zdolność do efektywnego i merytorycznego prowadzenia działań legislacyjnych ze strony Rządu.

(-) Daniel markiz von Witt
Premier Rządu Jego Królewskiej Mości
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Inicjatywy ustawodawcze Rządu

Post autor: Marcin Mikołaj »

Wysoka Izbo,
Panie Premierze,

W żadnym przypadku przyjmowanie wniosków o nowe obywatelstwo nie jest wstrzymane i nigdy nie było. Kilka dni temu pojawił się problem, który dopiero wczoraj został zauważony, skrypt po aktualizacji źle interpretuje nazwisko i imię użytkownika, który nie wybiera praenomenu dodając drugą spację do loginu na forum. Wszystkie inne zapisy - zaznaczę raz jeszcze problem dotyczy tylko osób bez praenomenu i tylko zapisu na forum - działają poprawnie zarówno w CRM jak i na Forum Królestwa.

Z uwagi na fakt, iż w dwa dni wcześniej spaliła mi się płyta główna w laptopie mogę korzystać jedynie z iPada lub wolnego sprzętu udostępnionego mi z uprzejmości. Pracę rozpocznę jak tylko to będzie możliwe, w tej chwili mogę jedynie ręcznie zmieniać wpis w bazie danych usuwając dodatkową spację.

Podkreślę raz jeszcze zapis nigdy nie został wstrzymany i działa, problem był jedynie z zalogowaniem się na forum osób, które nie posiadały praenomenu w nazwisku. Ręcznie usunąłem "drugą spację" zatem logowanie powinno działać poprawnie.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Inicjatywy ustawodawcze Rządu

Post autor: Daniel von Witt »

Rozmawiałem na temat wyłożonych w Wysokiej Izbie trzech projektów ustaw federalnych z JKW Arturem Piotrem i z racji, że Wysoka Izba nie będzie już władna zająć się nimi przed jutrzejszym wejściem nowej Konstytucji Królestwa w życie, tak wnioskodawca powyższych projektów zaproponuje Koronie i posłom wprowadzenie tych aktów normatywnych w innym możliwym trybie. Rząd Królewski wycofa projekty z Izby Poselskiej.

(-) Daniel markiz von Witt
Premier Rządu Jego Królewskiej Mości
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Izby Poselskiej XXV kadencji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości