Otwarta Liga Piłkarska

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

Już 6 marca br. rusza 3 sezon Otwartej Ligi Piłkarskiej http://dreamland.net.pl/morland/olp. W tym sezonie po raz drugi drużyny rywalizują w dwóch dywizjach: Ekstraklasie i I lidze.

Do rywalizacji stanęły najlepsze drużyny Dreamlandu i goście z zaprzyjaźnionych v-państw. Obrońcą tytułu jest Makkabi Kraków z Austro-Węgier. Kto tym razem zdobędzie "Złotą piłkę"?
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

Ruszył nabór do IV sezonu OLP http://dreamland.net.pl/morland/olp

Dziś powitano w Otwartej Lidze Piłkarskiej zespół z Surmali - FC Maribor. Do przejęcia jest jeszcze jedna drużyna. Można też zgłosić własną. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon będzie wyrównany, a liga silniejsza.
(-) Paul diuk von Panevnick
Michał
Posty: 127
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:20
NIM: 968416
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Michał »

Witam,
zarejestrowałem klub zks Arona. Tak dla ścisłości moja nazwa użytkownika jest zelix żeby potem nie było problemów.
Michał von Nadolanczyk
Marszałek Książęcy
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

Drużyna zaakceptowana. Witam w OLP :)
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

OLP staruje w niedzielę 24 kwietnia br. Do przejęcia jest jeszcze jedna drużyna o dużym potencjale. ;)
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

Trwa nabór do Otwartej Ligi Piłkarskiej nowego sezonu. Można przejąć istniejącą drużynę lub zgłosić własną.

Zapraszam :)
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Medgar de Rama
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:06
NIM: 605127
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Medgar de Rama »

Szanowni Państwo!

Trwa nabór do rozgrywek kolejnego, szóstego już sezonu Otwartej Ligi Piłkarskiej. ID ligi w systemie xpert11: 243341. Przekażcie proszę tę radosną nowinę swoim koleżankom i kolegom, zwolennikom sportów uprawianych przy monitorze.

Trenerów z Dreamlandu bardzo proszę o logowanie się i dopieszczenie zapewne nieco zaniedbanych drużyn. Pora zrzucić brzuchy, koledzy, i wziąć się znowu na poważnie do kopania gały.

W razie pytań proszę o kontakt na gg: 7561404.

Przy okazji pragnę powitać wszystkich po dłuższej absencji, a także wyrazić najwyższe uznanie dla twórców forum.

Pozdrawiam,
Medgar de Rama
Awatar użytkownika
Gregory de Corylus
Posty: 181
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:30
Numer GG: 4944940
NIM: 696920
Lokalizacja: Surmala, Maribor
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Gregory de Corylus »

Kiedy nastąpi start turnieju? Ostatnie kolejka została rozegrana 17 sierpnia, troche juz czasu minęło... a ja tak czekam i czekam...
Gregory hrabia de Corylus
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Panevnick »

Jestem również za wznowieniem rozgrywek i jeśli jest taka potrzeba, to również mogę ponownie pełnić funkcję administratora. ;)
(-) Paul diuk von Panevnick
Josef
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2011, 15:59
Numer GG: 38766410
NIM: 145412
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Josef »

Popieram Panów oraz wyrarzam checi trenowania jakieś drużyny.
Awatar użytkownika
Medgar de Rama
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:06
NIM: 605127
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Medgar de Rama »

Mały update.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy (listopad-grudzień) logowało się zaledwie czterech trenerów. Przy tak nikłej aktywności rozgrywek nie uda się wznowić.

Informację o werbunku do OLP przekażę ponownie na forum Ligi Królewskiej, co już raz uczynił Jacques de Brolle. Jednak, jak się wydaje, bez zainteresowania samych Dreamlandczyków reaktywacja ma niewielkie szanse powodzenia.

Apeluję zatem do Was, koleżanki i koledzy, po raz kolejny - dołączcie do nas, dołączcie do ligi z tradycjami! Stosownych formalności można dopełnić tutaj: http://www.xperteleven.com, numer ID ligi znajdziecie kilka postów wyżej.

Na pierwszy rzut oka może to być rozrywka cokolwiek podejrzana (moja pierwsza reakcja była podobna). Zapewniam jednak, że xpert11 potrafi dostarczyć wielu wzruszeń.
(-) Medgar hrabia de Rama
Awatar użytkownika
Gregory de Corylus
Posty: 181
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:30
Numer GG: 4944940
NIM: 696920
Lokalizacja: Surmala, Maribor
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Gregory de Corylus »

Właśnie zauważyłem, że w ciągu ostatnich dwóch dni zalogowało się 7 osób, to chociaż 6 powinno się znaleźć do gry - wystarczy napisać maila do każdego i zacząć rozgrywki.
Gregory hrabia de Corylus
Awatar użytkownika
Medgar de Rama
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:06
NIM: 605127
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Medgar de Rama »

Panowie, startujemy!

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 4 stycznia. Pamiętajcie, proszę, o Waszych milusińskich i ustawcie solidny trening.
(-) Medgar hrabia de Rama
Awatar użytkownika
Gregory de Corylus
Posty: 181
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:30
Numer GG: 4944940
NIM: 696920
Lokalizacja: Surmala, Maribor
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Gregory de Corylus »

Nareszcie doczekaliśmy się pierwszej kolejki rozgrywek. Na dobry początek moja drużyna FC Maribor zwyciężyła z niesłabą drużyną FK Fjordstad, mam nadzieje ze tak bedzie nadal :)
Drużyna aktualnych mistrzów tym razem pauzowała.

Miło widzieć ze chociaż kilku menagerów ustawiło swoje drużyny. Mam nadzieje ze z czasem będzie nas coraz więcej.
Gregory hrabia de Corylus
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: APRS »

Może jakieś pełniejsze relacje z meczów?
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Edek »

AIPR pisze:Może jakieś pełniejsze relacje z meczów?
Proszę bardzo:
WKS Kakuty 1: 1 Elsynor Republicans
Gole strzelili:
Dla WKS Augustyn Fogler (5')
Dla Republicans Virgilio Teresa ( 68')

Mecz zaczął się po myśli chłopców z Kakut. Już w piątej minucie po dośrodkowaniu Albina Czachowskiego piłkę do siatki posyła Augustyn Fogler. Przez całą pierwszą połowę to właśnie drużyna z Kakut dominowała na murawie. Goście zdołali oddać tylko jeden, niezagrażający bramce strzał. W wyniku urazów gospodarze stracili pomocnika, zmęczona drużyna nie wytrzymała naporu przeciwnika. Wyrównanie nastopiła po doskonałej wrzutce z rogu Fabricia Dubuca. Bohaterem gości został Virgilio Teresa. Gra zaczyna się od nowa. Tym razem to drużyna z Elsynor wiodła prym na boisku. Odwrócił się stosunek oddanych strzałów w światło bramki. Jednakże wynik już nie uległ zmianie.
A oto relacja TV*: ZAPIS VHS (możecie otworzyć?:P)

*dziękujemy Imć Stefanowi z zagrody "Jak pan stanie przed Zajazdem i rzuci kaminiem za budynek, to z pywnością upadnie w moje pole"* za trzymanie kamery podczas meczu.
**(cytat za Imć Stefanem.. nie potrafił wskazać ulicy...)
(-) hr. Etherard de Godwin
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: APRS »

Świetne! Nie sądziłem, że można to przekazywać poza hmm... ligę. W każdym razie elsynorczycy zawsze mieli tendencje do zbytniego dyskutowania, nawet z władzą ;) A kakucianie powinni się wziąć do roboty, bo nie będzie wolnizny i jako Sołtys-Palatyn Kakut zagonię to pielenia sołeckiej marchewki!
Awatar użytkownika
Medgar de Rama
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:06
NIM: 605127
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Medgar de Rama »

Kolejny sezon rozgrywek OLP za nami. Zainteresowanych wynikami odsyłam do sprawozdania autorstwa niezastąpionego Jacquesa de Brolle: http://kurier.ty-i.net/2012/02/20/olp-s ... ni-tytulu/

Nowa seria gier wystartuje w drugim tygodniu marca. Nieprzekonanych zachęcam do dołączenia do ligi - potrzebujemy Was, w kupie raźniej! Aby dołączyć do zabawy, należy udać się na stronę http://www.xperteleven.com, stworzyć profil, a następnie podać ID ligi 243341.

Nagrodą za zwycięstwo w kolejnym sezonie będzie 3-miesięczny pakiet VIP xperteleven, 2 326 592 dreamów w złocie oraz tytuł arcyksięcia (w tej sprawie trwają rozmowy z Koroną, póki co jestem ostrożnym optymistą).
(-) Medgar hrabia de Rama
Awatar użytkownika
Medgar de Rama
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:06
NIM: 605127
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Medgar de Rama »

Po raz kolejny zachęcam do przystąpienia do Otwartej Ligi Piłkarskiej. Nowy sezon wystartuje w przyszłą środę.
(-) Medgar hrabia de Rama
Awatar użytkownika
Gregory de Corylus
Posty: 181
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:30
Numer GG: 4944940
NIM: 696920
Lokalizacja: Surmala, Maribor
Kontakt:

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Post autor: Gregory de Corylus »

Medgar de Rama pisze: Nagrodą za zwycięstwo w kolejnym sezonie będzie 3-miesięczny pakiet VIP xperteleven, 2 326 592 dreamów w złocie oraz tytuł arcyksięcia (w tej sprawie trwają rozmowy z Koroną, póki co jestem ostrożnym optymistą).
Witam. I co z tymi nagrodami? I kiedy kolejny sezon bo piłkarze powoli wychodzą z formy?
Gregory hrabia de Corylus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości