STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Podziękowania dla Burmistrza

Ratusz Miejski - miejsce obrad Rady Miasta Saudade
Odwiedź serwis internetowy Miasta Stołecznego Luindoru - Saudade
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Podziękowania dla Burmistrza

Post autor: Daniel von Witt » 8 kwie 2014, 09:19

Jego Ekscelencja Krzysztof Jazłowiecki przedłożył swoją dymisję z stanowiska Zarządcy Miasta Saudade dzisiaj w nocy. Przed momentem została ona przyjęta w poszanowaniu woli Jego Ekscelencji. Dziękuję za zaangażowanie przez, bądź co bądź niestety krótki okres aktywności na urzędzie sternika stolicy Luindoru. Dziękuję za przedłożone pomysły i chęci do ich realizacji. Zachęcam jednocześnie do ich kontynuacji przez potencjalnych następców markiza.

Życzę powodzenia w dalszym mikronacyjnym życiu.

(-) Daniel markiz von Witt
Książę Zjednoczonego Księstwa

Zablokowany

Wróć do „Rada Miasta Stołecznego Saudade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości