INFORMACJA p.o. Marszałka IP

Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

INFORMACJA p.o. Marszałka IP

Post autor: Albon »

Witam

Panowie Posłowie w związku z moim pierwszym marszałkowaniem proszę osoby zainteresowane o przypomnienie wniosków itd które powinnismy rozpatrywac w tej chwili w IP. Nie pisze tej informacji-prosby ddlatego ze jestem analfabetą i nie potrafie przeczytać poprzednich postow na forum IP ale dlatego poniewaz uwazam ze po uplywie dosyc dlugiego okresu przysypiania IP moglo sie cos pozmieniac zgłaszanych pod obrady kwestiach. Wiec propozycja róbmy kreskę i zaczynajmy od nowa.

Jeszcze jedna prośba - Panowie posłowie znacie mnie i wiecie ze nie jestem formalista, bede sie staral formalnosci zmniejszyc do minimum - jesli to komus bardzo nie odpowiada prosze powiedziec o tym teraz :)

p.o. Marszałka IP KD markiz Albon z Cintry
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Edward I Artur
król-senior
Posty: 267
Rejestracja: 17 maja 2013, 11:29
NIM: 365924
Kontakt:

Re: INFORMACJA p.o. Marszałka IP

Post autor: Edward I Artur »

Wysoka Izbo!
Panie Marszałku!

W obecności pozostałych posłów dziękuję za zgodę WM na wejście w kompetencje Marszałka Izby Poselskiej.

Widzę, że wszystkie zaległe wnioski zostały rozpoznane i odpowiednie zarządzenia są już wydane. Tylko jeden rozpatrzony nie został: Utworzenie biura klubu Radykalne Centrum. Czy można spodziewać się, że biuro klubu zostanie wkrótce wygospodarowane w forum Izby?

E.A.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: INFORMACJA p.o. Marszałka IP

Post autor: Albon »

Witam

Moze to zabrzmi zbyt gornolotnie ale czułem się w obowiazku przyjac te "misje".
Biuro klubu Radykalne Centrum zostalo utworzone.

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Izby Poselskiej XXIII kadencji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości