STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Witajcie ponownie

Ratusz Miejski - miejsce obrad Rady Miasta Saudade
Odwiedź serwis internetowy Miasta Stołecznego Luindoru - Saudade
KJazłowiecki
Posty: 234
Rejestracja: 17 sie 2011, 17:14
Lokalizacja: Saudade
Kontakt:

Witajcie ponownie

Post autor: KJazłowiecki » 12 lut 2014, 12:06

Mieszkam w Saudade od początków 2008 roku, kiedy powołano mnie na urząd Księcia Namiestnika Luindoru. Ówczesnym Księciem Namiestnikiem sąsiedniej Furlandii był obecny Monarcha, który kilka dni temu niespodziewanie powierzył mi Miasto w opiekę. To miła niespodzianka, a zarazem powrót do obowiązków, które wspominam najlepiej i których wykonywania z żalem musiałem zaprzestać po przeprowadzce do Ekhorn w grudniu 2011 roku.

W najbliższych dniach wznowię dyskusję o mapie miasta oraz ponownie zweryfikuję listę mieszkańców naszego miasta. Następnie przystąpimy do rewitalizacji przestrzeni miejskiej. Będzie ciekawie, zapraszam do udziału w miejskim życiu.
dr net. Krzysztof diuk Jazłowiecki y de Ebruz, OCO

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Witajcie ponownie

Post autor: Daniel von Witt » 12 lut 2014, 13:22

Panie Burmistrzu,

cieszę się, iż po długim okresie wakowania stanowiska, na jakie Wasza Ekscelencja powrócił, będzie możliwym wręcz pewne zintensyfikowanie prac na rzecz lokalnej społeczności. Gwarantuję udzielać wszelkiej niezbędnej pomocy w pracach Pana jak i całej Rady Miasta. Z zadowoleniem przyjmuję również zapowiedź rozwinięcia działań w kilku konkretnych obszarach przez Ekscelencję wymienionych.

Życzę owocnej pracy,

(-) Daniel markiz von Witt
Książę Zjednoczonego Księstwa

Zablokowany

Wróć do „Rada Miasta Stołecznego Saudade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości