[INFORMACJA] Grafik prac

Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

[INFORMACJA] Grafik prac

Post autor: Pavel Svoboda »

Wasza Królewska Mość,
Szanowni Posłowie,

Przerwa świąteczna bardziej, niż się spodziewałem ograniczyła moją aktywność w Izbie, za co serdecznie przepraszam. Mamy szereg zaległości, które, przy sprawnej organizacji, powinniśmy być w stanie rozładować w ciągu trzech tygodni.

Dziś otworzyłem debaty nad projektem Regulaminu IP posła Ghardina oraz UF o forum dyskusyjnym przedłożonym przez JKM. Obie debaty potrwają do 11 stycznia.

8 stycznia, w sobotę otwarte zostaną dwie kolejne debaty. Będą to dwa projekty rządowe przedłożone 17 grudnia ubiegłego roku: P UF o obronie Królestwa Dreamlandu oraz P UF o zmianie UF o Rządzie.

Ok. 12 stycznie otwarte zostaną kolejne dwie debaty, nad złożonymi dziś przez Rząd projektami UF o obywatelstwie i stałym pobycie oraz UF o wprowadzeniu UF o obywatelstwie i stałym pobycie.

Jeśli nie zajdzie potrzeba przedłużania żadnych debat, wszystkie sześć projektów powinno zostać rozpatrzonych przez Izbę do 19 stycznia br. Każdemu poświęcimy jednak tyle uwagi, ile będzie niezbędne, więc debaty będą rzecz jasna przedłużane w razie potrzeby.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Grafik prac

Post autor: Pavel Svoboda »

Wobec znikomej aktywności Izby nie widzę sensu w otwieraniu na chwilę obecną nowych debat. Debaty w sprawie dwóch pierwszych projektów rządowych zostaną otwarte po zamknięciu trwających.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Izby Poselskiej XVI kadencji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości