Morland zgarnia wszystko w Lidze Królewskiej!

Dobro dla ciała i ducha
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Morland zgarnia wszystko w Lidze Królewskiej!

Post autor: Pavel Svoboda »

Wiem, że dawno tu nie gościłem, ale tym muszę się podzielić. W szokującym finiszu, morlandzkie drużyny zgarnęły wszystko, co było do zgarnięcia w Lidze Królewskiej.

Największe gratulacje oczywiście należą się nowemu mistrzowi - RGM Satrinie. Drugie miejsce w Złotej Dywizji ligii przypadło Kornikowi Morburg.

Obie srebrne dywizje również zostały wygrane przez morlandzkie drużyny - Spartakus Morburg i GKS Satrina. Olimpic Satrina zajęło drugie, również premiowane awansem miejsce w Srebrnej Dywizji A.

To oznacza, że każda z morlandzkich drużyn grających w Lidze Królewskiej może dziś świętować sukces. Czy kiedykolwiek zdarzyło się to w historii, by wszystkie drużyny z jednej prowincji zdobyły tyle wysokich miejsc w jednym sezonie? Ten finał jest tak niesamowity, że nie mogę wyjść z szoku!

Pozdrawiam!
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Morland zgarnia wszystko w Lidze Królewskiej!

Post autor: Edward II »

Pavel Svoboda pisze:Ten finał jest tak niesamowity, że nie mogę wyjść z szoku!
Cóż, ja również nie mogę wyjść z szoku. Do wczoraj aż pięć drużyn miało matematyczne szanse na tytuł mistrzowski. W tym moja. Znajdowałem się na odległej, bo szóstej pozycji, ale grałem z dołującą w tym sezonie Aroną i planowałem coś w rodzaju piłkarskiego cudu domu brandenburskiego. Prosto ze strefy spadkowej na pierwszą lokatę. Remis sprawił, że spadam do drugiej ligi. Weblandczycy Weblandczykom zgotowali ten los.

(-) Jacques de Brolle
trener klubu Elsynor Athletic
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Morland zgarnia wszystko w Lidze Królewskiej!

Post autor: Panevnick »

Największe gratulacje oczywiście należą się nowemu mistrzowi - RGM Satrinie. Drugie miejsce w Złotej Dywizji ligii przypadło Kornikowi Morburg.
Dziękuję i również gratuluję! :) Wynik wszystkich klubów z Morlandu to prawdziwa sensacja w piłkarskim mikroświecie! Tego jeszcze nigdy nie było! Księstwo Morlandu zdominowało Ligę Królewską.

Jeżeli dołożyć do tego, że aż 3 kluby z jednego miasta powalczą w Złotej Dywizji w następnym sezonie, to sezon 17 uznać można za wyjątkowy.
Panowie Managerowie, 5 drużyn z Morlandu w jednej dywizji staje się faktem.

(-) Paul diuk von Panevnick
Prezes Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej
Prezes Morlandzkiej Federacji Futbolowej
Zablokowany

Wróć do „Kultura i sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości