I FLOTA KRÓLEWSKA
Flaga:
Dowódca: komandor Paul von Panevnick
- 1. Królewski Dywizjon Uderzeniowy
- 1. Eskadra Uderzeniowa
- OJKM KK-1 Oscar von Gwynbleidd
OJKM NS-3 Eron
OJKM FR-3 Gerton
- OJKM UD-1 Kazimierz III Morlandczyk
OJKM NS-1 Ad
OJKM FR-4 Gold
- OJKM KK-1 Oscar von Gwynbleidd
- 3. Eskadra Uderzeniowa
- OJKM KK-3 Krzysztof von Roen
OJKM NS-5 Alchien d'Archien
OJKM FR-6 Warelia
- OJKM KK-4 Lados
OJKM NS-4 eMBe
OJKM DW-1 Khamok
- OJKM KK-3 Krzysztof von Roen
- 1. Eskadra Uderzeniowa
Obszary operacji: Morenika Wschodnia, Wirtuazja
II FLOTA KRÓLEWSKA
Flaga:
Dowódca: marszałek Daniel von Witt
- 2. Dywizjon Okrętów Królewskich
- 2. Eskadra Królewska
- OJKM KK-2 Kaworu Nagisa
OJKM NS-2 Yelonek Rogacz
OJKM FR-5 Luindor
- OJKM FR-7 Rodezja
OJKM KR-6 Parmenion
OJKM KR-10 Dostojnik
- OJKM KK-2 Kaworu Nagisa
- 4. Eskadra Królewska
- OJKM NS-7 Folke
OJKM FR-8 Normutio
OJKM FR-10 Quese
- OJKM KR-9 Komycja
OJKM TE-1 Hurrs
OJKM TE-3 Wyk
- OJKM NS-7 Folke
- 2. Eskadra Królewska
Obszary operacji: Ostia
KRÓLEWSKA FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻA
Flaga:
Dowódca: kontradmirał Albon
- 1. Królewski Dywizjon Obrony Wybrzeża
- 1. Eskadra Obrony Wybrzeża
- OJKM FR-2 Morland
OJKM WL-1 Kakuty
OJKM PC-1 Bollya
- OJKM KR-3 Cintra
OJKM KR-4 Morburg
OJKM KR-5 Satrina
- OJKM FR-2 Morland
- 3. Eskadra Obrony Wybrzeża
- OJKM KR-7 Banita
OJKM PC-3 Kobra
OJKM HL-1 Noe
- OJKM KR-8 Kryształ
OJKM PC-4 Aksamit
OJKM CR-2 Fukis
- OJKM KR-7 Banita
- 5. Eskadra Obrony Wybrzeża
- OJKM PC-5 Ścigacz
OJKM PC-6 Perła
OJKM CR-1 Osełka
- OJKM PC-2 Grzechotnik
OJKM CR-3 Gerrat
OJKM TE-2 Kerratta
- OJKM PC-5 Ścigacz
- 1. Eskadra Obrony Wybrzeża
Obszary operacji: Dreamland, Morenika Południowa
KRÓLEWSKA FLOTYLLA OKRĘTÓW PODWODNYCH
Flaga:
Dowódca: marszałek Daniel von Witt
- 1. Królewska Eskadra Okrętów Podwodnych
- OJKM OP-1 Zbójnik
OJKM OP-2 Rekin
OJKM OP-3 Orka
- OJKM OP-4 Płetwal
OJKM OP-5 Don
OJKM OP-6 Meduza
- OJKM OP-7 Dno
OJKM OP-8 Miotacz
OJKM OP-9 Cichy
- OJKM OP-1 Zbójnik
- 1. Królewska Eskadra Okrętów Podwodnych
Obszary operacji: cały świat
GRUPA BOJOWA PETERU
Flaga:
Dowódca: marszałek Daniel von Witt
- OJKM PK-7 Peteru (okręt w budowie)
- OJKM NS-8 Bager
OJKM FR-11 Webland
OJKM FR-12 Surmala
Obszary operacji: Dreamland, Ostia
1. DYWIZJON OKRĘTÓW KRÓLEWSKICH
Flaga:
Dowódca: marszałek Daniel von Witt
- 1. Eskadra Królewska
- OJKM FR-1 Furlandia
OJKM KR-1 Agendart
OJKM KR-2 Buuren
- OJKM KK-5 Ebruz
OJKM NS-6 Mateusz C. Shakur
OJKM FR-9 Badentorg
- OJKM FR-1 Furlandia
- 1. Eskadra Królewska
Obszary operacji: Dreamland, Morenika Zachodnia
DYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA
Flaga:
Dowódca: kapitan marynarki Mackenzie Gordon-Allen
- 1. Królewska Eskadra Transportowców
- OJKM TN-1 Baradaya
OJKM TN-2 Kyris
OJKM TN-3 Cygan
- OJKM WL-2 Lazura
OJKM WL-3 Sowa
OJKM ZB-1 Grubcio
- OJKM TN-1 Baradaya
- 1. Królewska Eskadra Transportowców
Obszary operacji: cały świat
OJKM CS-1 „Posejdon” (okręt w budowie) przekazany będzie dla Królewskiej Akademii Morskiej.
Wszystkie okręty wojenne zostaną wprowadzone na stan KMW do tworzonego systemu wojskowego.SYGNATURY: (i liczba jednostek danego rodzaju)
PK – pancernik (1), KK- krążownik (5), UD – uniwersalny okręt desantowy (1), NS – niszczyciel (8), FR - fregata rakietowa (12), KR - korweta rakietowa (10), DW - okręt dowodzenia (1), PC – okręt patrolowy (6), CR – kuter rakietowy (3), WL – okręt wsparcia logistycznego (3), TN – okręt desantowy (3), TE – trałowiec (3), HL – okręt ratowniczy (1), OP – okręt podwodny (9), ZB – zbiornikowiec (1), CS – kuter szkolny (1) – łącznie: 68 okrętów, z czego 67 w służbie czynnej
Więcej informacji o flocie wojennej w serwisie KMW: turaj
(-) marsz. Daniel markiz von Witt