Czy to jeszcze Dreamland?

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Obrazek
Drodzy moi,

miałem nigdy nie wracać Dreamlandu. Zarzekałem się, że temat mikronacji w moim życiu, to zamknięty rozdział.
Jednak, gdy dzisiaj spojrzałem na to dzisiaj, to aż zemdlałem. Syn Luindorskiej ziemi, urodzony na Dhatarze, w Koppenbergu, wieloletni polityk Dreamlandzki, premier, minister kultury, wicehrabia, Margrabia Dhataru, Burgrabia Koppenbergu, odznaczony dwoma orderami, dziennikarz, a przede wszystkim aktywny Dreamladczyk, ze smutkiem spogląda na to dzieje się z jego krajem.

Dzisiaj wiem, że popełniłem błąd, odchodząc z Dreamlandu. Dzisiaj wracam do mojego rodzinnego miasta, do rodzinnej prowincji, do rodzinnej mikronacji. Wielu polityków, będzie zaskoczonych, jednak chcę podkreślić, iż to co kiedy przyszełem wiele lat temu do Dremlandu. Moje doświadczenie z przerwy od mikronacji, chcę przekuć we sukces.

Dlatego zwracam się nie tylko polityków, ale też do Jego Królewskiej Mość, a zwrócenie mi obywatelstwa Dreamladzkiego, tytułu szlachckiego Wicehrabiego, tytułu Margrabiego Dhatar, tytułu Burgrabiego Miasta Koppenberg oraz zwracanie Jego Ekscelencja wicehrabia Leszek van der Fryssau, Margrabia Dhatar, Burgrabia Miasta Koppenberg.


Z wyrazami szacunku
(-) JE wicehr. Leszek van der Fryssau
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Maciej II »

Szczerze powiedziawszy po tytule spodziewałem się czegoś bardziej dramatycznego. Korona pracuje nad sprawą.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Leszek van der Fryssau pisze: 19 mar 2023, 20:34 Syn Luindorskiej ziemi, urodzony na Dhatarze, w Koppenbergu, wieloletni polityk Dreamlandzki, premier, minister kultury, wicehrabia, Margrabia Dhataru, Burgrabia Koppenbergu, odznaczony dwoma orderami, dziennikarz, a przede wszystkim aktywny Dreamladczyk
Ej to trochę smutne Leszek, jak bardzo musisz zaznaczyć swoją pozycję, żeby podnieść własną samoocenę, szczególnie że aktywnie to co najwyżej rzucałeś obywatelstwem. Top kek Lechu. A nie sorry. Top kek Wasza Ekscelencjo wicehrabio Leszku van der Fryssau, Margrabio Dhataru, Burgrabio Miasta Koppenberg.

PS. Za mało w tym poście kursywy.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Andrzej »

Leszek van der Fryssau pisze: 19 mar 2023, 20:34 ze smutkiem spogląda na to dzieje się z jego krajem
A cóż się dzieje? Prosimy wyjaśnić w szczegółach.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Maciej II »

Wgl, zgodnie z prawem nagłówków, odpowiedź to nie.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Leszek van der Fryssau pisze: 19 mar 2023, 20:34 Syn Luindorskiej ziemi, urodzony na Dhatarze, w Koppenbergu, wieloletni polityk Dreamlandzki, premier, minister kultury, wicehrabia, Margrabia Dhataru, Burgrabia Koppenbergu, odznaczony dwoma orderami, dziennikarz, a przede wszystkim aktywny Dreamladczyk, ze smutkiem spogląda na to dzieje się z jego krajem.

Vernon Roche. Od czterech lat dowódca oddziałów specjalnych w służbie króla Temerii. Odpowiedzialny za pacyfikację Podgórza Makahamskiego, łowca elfów, moderca kobiet i dzieci. Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju.

Dzisiaj wiem, że popełniłem błąd, odchodząc z Dreamlandu. Dzisiaj wracam do mojego rodzinnego miasta, do rodzinnej prowincji, do rodzinnej mikronacji. Wielu polityków, będzie zaskoczonych, jednak chcę podkreślić, iż to co kiedy przyszełem wiele lat temu do Dremlandu. Moje doświadczenie z przerwy od mikronacji, chcę przekuć we sukces.

Top ten anime plot twists. Jego Ekscelencja wicehrabia Leszek van der Fryssau, Margrabia Dhatar, Burgrabia Miasta Koppenberg wraca do KD. Dobrze, dawaj tu, bo nudą wieje.

Dlatego zwracam się nie tylko polityków, ale też do Jego Królewskiej Mość, a zwrócenie mi obywatelstwa Dreamladzkiego, tytułu szlachckiego Wicehrabiego, tytułu Margrabiego Dhatar, tytułu Burgrabiego Miasta Koppenberg oraz zwracanie Jego Ekscelencja wicehrabia Leszek van der Fryssau, Margrabia Dhatar, Burgrabia Miasta Koppenberg.

Nie mogą ci zwrócić tytułu, którego nikt Ci nigdy nie zabrał. Mam nadzieję, że pomogłem.

Czekam na nowa partię i manifest. Niech się dzieje. Krew na arenie, siniaki na plecach, walki w klatce. Oto Nasza Ekscelencja wicehrabia Leszek van der Fryssau, Margrabia Dhatar, Burgrabia Miasta Koppenberg
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Maciej II »

Pięknie, pięknie się Pan przedstawił przed milionami, milionami słuchaczy. Chociaż myślę, że nadal, w kontekście wąchania własnych pierdów, pewnemu diukowi dorasta Pan co najwyżej do chuja.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Czy to jeszcze Dreamland?

Post autor: Antoni Moskwicz »

Witamy ponownie!

Jeśli chodzi o powroty do mikronacji, według mnie warto chociaż odwiedzać, szturchnąć choćby kijem. Ale co Szanownego konkretnie niepokoi?
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości