RMAW - zapowiedzi

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 607
Rejestracja: 3 wrz 2020, 09:40
NIM:
Kontakt:

RMAW - zapowiedzi

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Już w tym miesiącu doczekamy się kolejnego wydarzenia organizowanego przez RMAW. 23 września na starcie przywita nas Jego Królewska Mość Andrzej, król Dreamlandu. Łatwo więc się domyśleć, że następny rajd będzie mieścił się w granicach tego królestwa.
Głowa państwa osobiście zadecydował, że impreza w całości poświęcona będzie Scholandii!
Obrazek
Zapraszam, szczególnie lokalną społeczność do czynnego uczestnictwa podczas wydarzeń sportowych!

@Andrzej
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: RMAW - zapowiedzi

Post autor: Andrzej »

Korona obejmie rajd swym honorowym patronatem. Zgłosimy się również do rajdu jako uczestnik zawodów.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: RMAW - zapowiedzi

Post autor: Tannegard »

Mogę poprosić o linka zasad i opisu rajdu? ;>
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 607
Rejestracja: 3 wrz 2020, 09:40
NIM:
Kontakt:

Re: RMAW - zapowiedzi

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andrzej pisze: 5 wrz 2022, 14:04 Korona obejmie rajd swym honorowym patronatem. Zgłosimy się również do rajdu jako uczestnik zawodów.
Pierwsza deklaracja bardzo mie cieszy, choć muszę przyznać, że spodziewałem się z racji zaangażowania. ;)
Druga deklaracja cieszy mnie jeszcze bardziej! Prosiłbym jednak, za wczasu, według nowych kryteriów na ten sezon, o wybranie sobie stałego numeru startowego.
Podrzucam link gdzie najszybciej dokonać weryfikacji:
https://forum.austro-wegry.org/viewtopic.php?t=1081


Andy Sky pisze: 5 wrz 2022, 19:22 Mogę poprosić o linka zasad i opisu rajdu? ;>
https://forum.austro-wegry.org/viewforum.php?f=130

Wątek wrzucony powyżej to zbiorczo zebrany temat Rajdowych Mistrzostwa A-W.
Zasady i regulamin wydaje się być skomplikowany, ale w gruncie rzeczy wcale taki nie jest. Poniżej bezpośredni link
https://forum.austro-wegry.org/viewtopi ... 899#p23899

Opis rajdu? Najprościej opisać to w ten sposób, że rajdy polegają na tym by umieścić post informujący o stawieniu się w danym punkcie kontrolnym, zwanym odcinkiem specjalnym o określonej godzinie, w określonym miejscu. Przybycie przed czasem podlega karze czasowej, jak również przybycie po czasie (w rozliczeniu minutowym). Dodatkowo honorwani są kierowcy będący w pierwszej trójce na danym OS, którzy otrzymują premie czasowe.

Wasza Królewska Mość @Andrzej nie wiem kto tu ma takie "władanie", ale jako organizator zawsze przyznawano mi czasowo moderację na okres trwania rajdu.Chodzi o to, że ustawiając OS, czy aktualizując szczegółowy przebieg trasy potrzebuje edycji do tych postów. Byłbym wdzięczny gdyby udało się to załatwić w miarę predko. Niedługo rozpoczniemy pełną promocję wydarzenia i chciałbym również uświadamiać Dreamlandczyków, że warto wziąć udział w zabawie. Łatwiej nam będzie razem jak odcinki specjalne zostaną ustawione wcześniej. Spokój duszy organizatora jest dość ważny. ;)

I jeszcze jedna kwestia techniczna. Jak wygląda u Was informowanie o postach na forum, które pojawiły się w momencie pisania swojego własnego? Czy ta funkcja jest włączona czy nie? Z doświadczenia wiem, że kierowcy burzą się strasznie, kiedy taka informacja się pojawia, dlatego optowałbym za czasowym wyłączeniem funkcji, ale to dopiero w momencie gdy wątki z OS'ami zostaną ulokowane na forum.
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: RMAW - zapowiedzi

Post autor: Tannegard »

Bardzo dziękuje za materiały. Oczywiście z przyjemnością zgłaszam siebie do rajdu. W końcu będę miał okazję pojeździć po mojej pięknej krainie cudem techniki motoryzacyjnej :)
Po wstępnym wczytaniu się w reguły, zestaw tematów oraz konfrontując je z moim standardowo bardzo nieprzewidywalnym planem dnia spodziewam się, iż będę toczył zaciekły bój o ostatnie miejsce. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 607
Rejestracja: 3 wrz 2020, 09:40
NIM:
Kontakt:

Re: RMAW - zapowiedzi

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andy Sky pisze: 6 wrz 2022, 18:20 Bardzo dziękuje za materiały. Oczywiście z przyjemnością zgłaszam siebie do rajdu. W końcu będę miał okazję pojeździć po mojej pięknej krainie cudem techniki motoryzacyjnej :)
Po wstępnym wczytaniu się w reguły, zestaw tematów oraz konfrontując je z moim standardowo bardzo nieprzewidywalnym planem dnia spodziewam się, iż będę toczył zaciekły bój o ostatnie miejsce. :)
RMAW działa według zasady - zgłoś się tam, gdzie trzeba. W tym wątku, w pierwszym, czy drugim poście jest dokładnie opisane jakie dane są potrzebne. :) Proszę o zwrócenie uwagi z jakiej epoki pochodzą automobile.
Istenieje także możliwosć dołączenia do teamu, który jest już zgłoszony - wystarczy wtedy dogadać się z pierwszym kierowcą. Link do pełnej listy wstawię także, by Szanowny miał szerszy obraz "w co się bawimy i z kim".
Dodatkowo, prosiłbym o wybranie sobie numeru startowego na cały sezon. A co do "bycia ostatnim", to proszę mi wierzyć, że dojechanie do mety z 50-cio godzinnym opóźnieniem wcale nie jest takie łatwe. :D
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości