"Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Miejsce informacji na tematy zagraniczne z innych mikronacji.
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka
Posty: 40
Rejestracja: 5 maja 2022, 18:18
NIM:
Kontakt:

"Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Szanowni!

W imieniu Alfreda Fabiana von Hohenburg Tehen-Dżeka informuję o kolejnym konkursie malarskim.

___________________

Obrazek

Już się przyjęło, że konkursy malarskie z tej „serii” odbywają się w Palatynacie Leocji, wobec czego bardzo serce by mnie bolało, gdyby kolejny z tej odsłony nie pojawił się jeszcze tych wakacji. A czasu pozostaje coraz mniej, więc wiedząc, ile roboty ma Helwetyk, będąc odpowiedzialnym za to, że mu (nie wiem jakim cudem wspominając o Burku) przypomniałem o „Barwach lata”, podejmuję rękawicę uratowania pięknej tradycji w Jego imieniu, kiedy cierpi na realiozę najbardziej. No mam nadzieję, że się nie pogniewa, „Barw jesieni” już mu nie odbiorę (mam nadzieję).

Zasady są proste — przy pomocy aplikacji Dream (umiejętność rysowania nie jest wymagana), w stylu dowolnym lub wybierając brak stylu, generujemy prace na jeden lub oba z poniższych tematów:
• tytułowe „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
• temat dowolny.

Następnie do czwartku, 25 sierpnia, godziny 21.00 zgłaszamy je w niniejszym wątku. O wyborze zwycięskich prac zdecyduje plebiscyt przeprowadzony za pośrednictwem Międzynarodowego Instytutu Ankiet (mam nadzieję, że Helwetyk do tego czasu wróci i zdoła ustawić odpowiednio) w gronie wszystkich mieszkańców Pollinu.


Jak to zwykł mawiać Romański — inspirujących słów kluczowych!

Obrazek

Regulamin konkursu
  1. Harmonogram konkursu:
    — zgłaszanie prac na forum do wtorku, 25 sierpnia, g. 21.00,
    — ogólnopolliński plebiscyt w dniach 26–28 sierpnia,
    — ogłoszenie wyników w poniedziałek, 29 sierpnia.
  2. Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami:
    — temat „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
    — temat dowolny.
  3. Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład).
  4. Umieszczenie promptów na pracach pozostawione do uznania autorek lub autorów.
  5. Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania.
  6. Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik.
  7. Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca.
Informacje praktyczne
W serwisie https://app.wombo.art/ należy założyć konto i zapisywać swoje prace. Wówczas można je pobierać, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.

Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka
Posty: 40
Rejestracja: 5 maja 2022, 18:18
NIM:
Kontakt:

Re: "Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Obrazek


Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 3. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy lata”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy lata” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.



Głosujemy do soboty, 17 września 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:


Udział w plebiscytach wymaga profilu w Stemplu.
Głosowanie jest anonimowe.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Re: "Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Ignats ik Ruth »

Obrazek



Zupełnie bez autoryzacji pozwolę sobie poinformować Państwa o zakończeniu plebiscytów, które wyłoniły zwycięzców 3. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy lata”. Głosowaliśmy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy lata” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej. Zwycięskie prace obejrzeć można tutaj.

Z kolei ze wszystkimi zgłoszonymi pracami można zapoznać się pod odsyłaczami:
Do zobaczenia w jesiennym wydaniu konkursu!
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Posty: 130
Rejestracja: 6 cze 2015, 00:01
NIM:
Kontakt:

Re: "Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Ludwik Tomović »

Wyjątkowo zapomniałem o tej edycji.... :/
Obrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości