Próba utworzenia Wolnego Miasta Gd...Internetia

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Karbiak to cwel

Próba utworzenia Wolnego Miasta Gd...Internetia

Post autor: Karbiak to cwel »

Nie doceniłem królika seniora, Maciusia II i dziś śmiało mogę stwierdzić, że to skończony imbecyl i mam to w dupie, że psuję mu HUMOR. Kto tam rzucał niegdyś terminem RiGCz (Rozum i Godność Człowieka) w mikronacjach? Czyżby niejaki Prezerwatyw Tradycja Radziecki - ten sam co walczył o prawa żubrów u boku Zandberga oraz Karolinka, obecna tu królówka seniorka? Poniżej zamieszczam ich regulamin korporacyjny do zabawy w ich WOLNE MIASTO.

Obrazek

1. Ustanawiają jedność rozumu i godności człowieka, od której nie powinno być odejścia. Jest to abstrakcja sytuacyjna, do której dążą chorzy na umyśle SCHIZOFRENICY.

2. Hedonizm nasz i Wasz ma się zgadzać ze sobą co do joty. Jak znowu odbiegniesz od algorytmu postępowania, który narzucamy tj. zaczniesz PSUĆ NAM HUMOR, to spotkają Ciebie konsekwencje.

3. Myśmy się tak bardzo napracowali nad SYSTEMEM, że jest to bardzo nieładnie oszukiwać NAS, twórców. Kiedy zauważymy, że próbujesz CWANIACZYĆ, SZAROGĘSIĆ SIĘ, czy też WYBIEGAĆ PRZED SZEREG, to będziemy musieli Ciebie odstrzelić.

Czyli ogólnie sławetna zasada szkopska: Hende hoch! Ordnung muss sein! Achtung! Achtung!

Oni sami udowadniają tym regulaminem, że mają nierówno pod kopułą i należy wziąść na nich olbrzymią poprawkę przy kreowaniu czegokolwiek, bo ich reakcja na bodziec w postaci głupiego posta jest wrażliwsza od normalnego człowieka i co najlepsze, potrzebują spisu zasad, na podstawie których będą mogli swoją reakcję wystosować. Kiedy tego spisu nie mają bądź jest on bardzo szeroko napisany, to uznają to za zielone światło do usuwania wszystkiego sprzed ich oczu, co doprowadza ich organizm do niechcianych konwulsji, drżenia rąk, nadmiernego wkurwiania się itd. itp. Ogólnie są to zjeby skończone z naruszonym układem neurologicznym przez różne czynniki.

Uważam, że tego typu persony należy traktować z olbrzymią POBŁAŻLIWOŚCIĄ i szczególnym TRAKTOWANIEM, czego ich wysokie, i wg mnie, wygórowane awanse społeczne, nie ulegają degradacji ze względu na ich EMOCJONALNE UPOŚLEDZENIE.
Awatar użytkownika
Maciej II
Pierwszy Minister
Posty: 2713
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Próba utworzenia Wolnego Miasta Gd...Internetia

Post autor: Maciej II »

Karbadiusz Arbiak to w teokretynice dreamlandzkiej demon pomniejszy 7. kręgu (paruwlandzkiego), który za obrazę Rozumu i Godności Człowieka skazany został na karę jednego otworu, tj. przekleństwo posiadania wyłącznie odbytu, przez który je, oddycha, mówi i sra, jak ten ślimak morski w kształcie kutasa
z filmów przyrodniczych z Krystyną Czubówną. Już starożytne ludy dreamlandzkie, tj. protoedwardiańskie, na cześć maszkary, raz dziennie, o zachodzie słońca, praktykowały rytuały CHUJWDUP i CHUJWBUŹ, tak jak, zgodnie z legendą, która jest zresztą prawdą, najebany stary Karbadiusa, gdy wracał do niego po robocie do domu z kolegami. Legenda, która też jest prawdą, głosi, że jeżeli skrzywione potrzeby seksualne maszkary nie zostaną zaspokojone, to ta wypłynie z kibla na podrobionym adresie email i pod postacią nowego mieszkańca będzie szukała chuja, na który będzie mogła się nadziać, by dokonać przemiany w cwela i ostatecznie zdechnąć pod płotem, w ikonografii przedstawia się to wymiennie z fazami księżyca, tylko tam słoneczko ma chuja.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość