Dzień dobry

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Dzień dobry

Post autor: Karl Friedrich »

Witajcie, jestem tu nowy, słyszałem właśnie o mikronacjach, jednak ten termin jest dla mnie nowy. W Dreamlandzie chciałbym być politykiem, bo najbardziej interesuję polityką oraz regionami.
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Aleksander »

Szanowny Panie,

miło mi pana powitać w Królestwie Dreamlandu. Jeżeli interesuje pana polityka, to najlepiej byłoby uzyskać obywatelstwo, a potem dołączyć do Naszego Parlamentu. Może pan także zaangażować się w politykę na szczeblu regionalnym, a to w którymś z lenn, a w dłuższej perspektywie czasowej, także uzyskać własne miasto, a może nawet i nadanie lenna.

W razie jakichkolwiek pytań o Dreamland zachęcam do kontaktu.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Detlef Tankwart
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2022, 14:30
NIM:
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Detlef Tankwart »

Przejrzałem historię postów nowego-starego mieszkańca. To zwykły troll. Odłowić i pokazywać w zoo.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Karolina Aleksandra »

Karl Friedrich pisze: 23 mar 2022, 20:12 Witajcie, jestem tu nowy, słyszałem właśnie o mikronacjach, jednak ten termin jest dla mnie nowy. W Dreamlandzie chciałbym być politykiem, bo najbardziej interesuję polityką oraz regionami.
Szanowny Panie, chociaż Detlef Tankwart to dość nietypowa osobistość, która przede wszystkim stawia sobie za cel szokowanie, to chciałam podpytać o to, na co zwrócił uwagę. Już wcześniej nas zapraszał Pan w imieniu Cesarza Niemieckiego na pewien bal. Oczywiście, każdy ma prawo rozpocząć swoje mitkronacyjne życie od nowa, ale czy zdradziłby Pan może, skąd taka motywacja? Proszę to potraktować nie jako indagację, a jako zaproszenie do rozmowy (i przy okazji ożywienia forum) ;)

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Re: Dzień dobry

Post autor: Karl Friedrich »

Co prawda wysyłałem zaproszenie na ten bal, ale uznałem że muszę rozpocząć swoje mikronacyjne życie od nowa.
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Karolina Aleksandra »

Karl Friedrich pisze: 3 kwie 2022, 12:35 Co prawda wysyłałem zaproszenie na ten bal, ale uznałem że muszę rozpocząć swoje mikronacyjne życie od nowa.
Rozumiem, zdarza się. Zachęcam do założenia konta w systemie KD, w ten sposób nabędzie Pan NIM. Nadanie obywatelstwa przez Jego Królewską Mość zapewne będzie kwestią kilku-kilkunastu godzin. Jakie plany na nowe życie w Dreamlandzie?
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Re: Dzień dobry

Post autor: Karl Friedrich »

Ja planuję karierę polityczną, oraz wojskową. Pragnę także działać regionalnie.
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Maciej II »

W zasadzie, może pan działać w regionach i bez obywatelstwa. O ile Dreamland zawsze szczycił się statusem swego rodzaju wolnego portu, gdzie każdy mógł przycumować po gromkim zakończeniu kariery gdzie indziej, tak nie widzę przesłanek, żeby ze statusu wolnego portu przejść na status hotelu bez klamek i cywilizowanie młodych obywateli zaczynać od kursów obsługi szaletu.

Tak niemniej, zachęcam do działania, liczę, że Minister Spraw Wewnętrznych bez zbędnej zwłoki przedstawi Pański wniosek gronu obywatelskiemu pod obrady.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości