Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Miejsce informacji na tematy zagraniczne z innych mikronacji.
Ben Willow

Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Ben Willow »

Na terytorium Xorphii doszło do niecodziennego zajścia, a raczej należałoby powiedzieć zejścia.

Jak poinformował Leszek Ebe-Gruner, ta nachalna, która pchnęła się na swoje życie zostawiła po sobie liścik:
Sophie pisze:Przed śmiercią, chciałabym tylko jedną rzecz ogłosić. Bardzo bym prosiła, byście pochowali mnie w wannie.
Następnie władze Xorphii wystosowały informację dla zainteresowanych pogrzebem:
Dlatego do grobu, zamiast zwyczajnej trumny, stawimy tam wannę, w której poniosła tragiczną śmierć pani Sophie. Oczywiście żeby ciało, nie zrobaczało i było mimo swojej śmierci, nadal piękne i cudowne, zostanie one podane procesowi Mumifikacji. Oczywiście o zmianach będziemy informować na bieżąco.
Pytanie, o jakich zmianach będzie mowa wkrótce... Czyżby nieboszczka zażyczyła sobie innej formy pochówku? Aż chciałoby się powiedzieć, że nastaje moda na pochówek na Lenina, nie mylić Lennona.
Ben Willow

Re: Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Ben Willow »

Reprezentacja księstwa Sarmy i Biajeni tłumnie przyszła na Bajlando z okazji pochówku Sophie. Niejaki Damiano á-la-Triste, reprezentant Sarmy, rzucił nawet wieńcem zwiniętym z innego grobu, żeby nie było, że przyszedł bez niczego. Potem o jakiś bulach mówili tj. grali kto bliżej wanny, ten wygrywa wskoczenie do dołu, a ten, co był drugi, to zasypuje tego pierwszego, co wskoczył do dołu. Na końcu, nie wiadomo było, kto kogo pochował.

Sophie sobie grzecznie leżała martwa w wannie, a reprezentanci Sarmy w osobach Leszek Ebe-Grüner, Damiano á-la-Triste, Heinz-Werner Grüner wraz z reprezentantem Biajenii, samym wiceprezydentem Andrzejem Ordyńskim, profesorem od chujów mujów dzikich węży pięciokrotnie zrehabilitowanego, postanowili rozkręcić niezłą bibę w rytm muzyki puszczanej często na festynach z okazji dnia dziecka -mjusik on
Ostatnio zmieniony 20 lut 2022, 02:07 przez Ben Willow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Maciej II »

Nie nudzi Ci się to, Karbiak?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Ben Willow

Re: Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Ben Willow »

Rób swoje, chujku i się nie wpierdalaj.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Maciej II »

Dzięki za wszystko i żegnaj!
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Karbiak to cwel

Re: Tylko pochowajcie mnie w wannie rzekła...

Post autor: Karbiak to cwel »

Maciej II pisze: 20 lut 2022, 02:17 Dzięki za wszystko i żegnaj!
I jak tam, Maciusiu? Dobrze Ci z rozkurwianiem inicjatyw oddolnych?? Nadal chcesz rżnąć Boga na terenie Dreamlandu i decydować, kto ma v-żyć, a kto nie i działać w imię UCIEMIĘŻONYCH?? :lol: :lol: Już ich przykryłeś swoim płaszczykiem?

Twe rozjebanie czy też niedojebanie potęguje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości