Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 358
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Andy Sky »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 5 sie 2022, 15:55 Hej. Niezbyt się łudzę, że mi się zachce tu na nowo, ale przynajmniej o Was pamiętam.
Brakuje tutaj tej iskry, która roznieci ponownie to ognisko. Komu się uda ta sztuka?:>
Warto wyglądać konia pociągowego pełnego zapału i błysku w oku ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 606
Rejestracja: 3 wrz 2020, 09:40
NIM:
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andy Sky pisze: 7 sie 2022, 23:43
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 5 sie 2022, 15:55 Hej. Niezbyt się łudzę, że mi się zachce tu na nowo, ale przynajmniej o Was pamiętam.
Brakuje tutaj tej iskry, która roznieci ponownie to ognisko. Komu się uda ta sztuka?:>
Warto wyglądać konia pociągowego pełnego zapału i błysku w oku ;)
A to jeszcze trochę, jeszcze chwila i będzie się kulało. :)
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Maciej II »

Jedynym przykładem osoby, która bywa tu regularnie od lat i z niezmienną werwą gwałci nasze oczy produkcją kancerogennego kontentu jest pewien nauczyciel angielskiego, może to on powinien zostać koniem pociągowym dreamlandu? Tytuł premiera albo chociaż błazna królewskiego w połączeniu z dyspensą na pisanie czego się chce może tu być kluczem... do szerzenia pandreamlandyzmu pośród mórz i oceanów mirkoświata.

PS> Oczywiście jeśli pod hasłem szerzenia pandreamlandyzmu rozumiemy perpetualne oraz energiczne uderzanie moszną o kant stołu przy akompaniamencie wizgu wiertarki z udarem świdrującej kolana. Tak długo jak będzie się to przydarzało komuś szczycącego się pobytem w naszym cudownym Królestwie...
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk von Baden
dyplomata zagraniczny
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2022, 23:50
NIM:
Lokalizacja: Karlsruhe
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Fryderyk von Baden »

Andy Sky pisze: 7 sie 2022, 23:43
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 5 sie 2022, 15:55 Hej. Niezbyt się łudzę, że mi się zachce tu na nowo, ale przynajmniej o Was pamiętam.
Brakuje tutaj tej iskry, która roznieci ponownie to ognisko. Komu się uda ta sztuka?:>
Warto wyglądać konia pociągowego pełnego zapału i błysku w oku ;)
A czy Król nie powinien być takim koniem pociągowym ?
Jeśli tak, to może na złego postawiono. Z całym szacunkiem @Andrzej. Szanuję, lubię, podziwiam i obserwuję. :)
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 606
Rejestracja: 3 wrz 2020, 09:40
NIM:
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fryderyk von Baden pisze: 24 sie 2022, 20:45
Andy Sky pisze: 7 sie 2022, 23:43
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 5 sie 2022, 15:55 Hej. Niezbyt się łudzę, że mi się zachce tu na nowo, ale przynajmniej o Was pamiętam.
Brakuje tutaj tej iskry, która roznieci ponownie to ognisko. Komu się uda ta sztuka?:>
Warto wyglądać konia pociągowego pełnego zapału i błysku w oku ;)
A czy Król nie powinien być takim koniem pociągowym ?
Jeśli tak, to może na złego postawiono. Z całym szacunkiem @Andrzej. Szanuję, lubię, podziwiam i obserwuję. :)
Stąpacie Wasza Książęca Wysokość po cieńkim lodzie. ;)
Ja akurat jestem wielkim zwolennikiem osadzenia Jego Królewskiej Mości Andrzeja na tronie Krainy Marzeń. To człek odpowiednio zdystanosowany, ale doświadczony i poukładany. Może nieco skryty, często pisze "incognito", ale jednak aktywny w dobrym tego słowa znaczeniu.
Kibicuje z całej mocy. :)
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Fryderyk von Baden
dyplomata zagraniczny
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2022, 23:50
NIM:
Lokalizacja: Karlsruhe
Kontakt:

Re: Eluwina, żyjecie tu jeszcze?

Post autor: Fryderyk von Baden »

Heinz-Werner Grüner pisze: 24 sie 2022, 22:59
Fryderyk von Baden pisze: 24 sie 2022, 20:45
Andy Sky pisze: 7 sie 2022, 23:43

Brakuje tutaj tej iskry, która roznieci ponownie to ognisko. Komu się uda ta sztuka?:>
Warto wyglądać konia pociągowego pełnego zapału i błysku w oku ;)
A czy Król nie powinien być takim koniem pociągowym ?
Jeśli tak, to może na złego postawiono. Z całym szacunkiem @Andrzej. Szanuję, lubię, podziwiam i obserwuję. :)
Stąpacie Wasza Książęca Wysokość po cieńkim lodzie. ;)
Ja akurat jestem wielkim zwolennikiem osadzenia Jego Królewskiej Mości Andrzeja na tronie Krainy Marzeń. To człek odpowiednio zdystanosowany, ale doświadczony i poukładany. Może nieco skryty, często pisze "incognito", ale jednak aktywny w dobrym tego słowa znaczeniu.
Kibicuje z całej mocy. :)
Oj tak... oj tam. Chyba Dreamlandowi potrzebne jest jakieś krzesiwo, iskierki aby mógł na nowo zapłonąć aktywnością.
Ja jestem jedynie chłopcem trzymającym zapalniczkę, od którego można odpalić sobie papierosa.

Mam też nadzieję, że nie uraziłem w razie czego króla ani dreamlandczyków, w szczególności zaś Konwentu Seniorów. Szanuję i akceptuję ich decyzję, i również się z nią zgadzam i popieram tak jak Czcigodny @Heinz-Werner Grüner. :)
Chociaż wg. mnie nikt tutaj się raczej nie poczuje urażony, bo dreamlandczyki to gruboskórni ludzie. ;)
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości