Wniosek o przyznanie Marchii Dhatar

Tutaj należy składać wnioski, prośby, oświadczenia i tym podobne pisma, skierowane do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Wniosek o przyznanie Marchii Dhatar

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Ekkore, 12 września 2021

wicehr. Leszek van der Fryssau
Arystokrata Królestwa Dreamlandu

JKM Aleksander I
Królestwa Dreamlandu i Scholandii
Wasza Królewska Mość,

jako Arystokrata Królestwa Dreamlandu z przerwą, od 2016 sprawuje urząd Burgrabiego Miasta(urząd powołany w miejsce Burmistrza Miasta). Jako włodarz miasta, przyczyniłem do rozwoju miasta Koppenberg. Miasto się bardzo dobrze prosperuje. Za mojego urzędowania miasto kandydowało do v - Mundialu. Zbudowano Muzeum Miasta Koppenberg i Marchii Dhatar, które dokumentuje historię i dzieje miasta jak marchii. Wybudowano pomnik dla założyciela miasta - Pawła von Kopp - Ostrowskiego de Archien - Liberi y de Erbuz na Placu Erwina. Miasto za mojego sprawowania urzędu zostało wyremtowane. Powstały nowe ulice. Powstał Las Miejski(miejsce wypoczynku obok Parku Miejskiego i nowopowstałego Stadionu Miejskiego).

Dlatego też staram się objęcie lenna - Marchia Dhatar, które w przeszłości było powiązane z Koppenbergiem(Margrabia Dhatar był włodarzem (Burmistrzem) miasta. Obejmując godność Margrabiego chcę podjąć odbudowy Wyspy Dhatar, na której w przeszłości znajdowała Marchia.
Proszę o tytułowanie mnie: JE wicehr. Leszek van der Fryssau Margrabia Dhatar, Burgrabia Miasta Koppenberg.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku przez Waszą Królewską Mość.
Obrazek

Symbole Marchii
Obrazek
Herb Mały
Obrazek
Herb Średni
Obrazek
Herb Wielki
Obrazek
Flaga Cywilno - Urzędowa
Obrazek
Flaga Margrabiego Dhatar(wersja na drzewcu)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość