Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Miejsce, gdzie obywatel może osobiście zapytać Pierwszego Ministra.
Archibald Stankovski

Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Składam na ręce Wielmożnego Pierwszego Ministra Leszka van der Fryssau zapytanie tego typu, czy nie uważa Wasza Ekscelencja, że zamieszczenie oświadczeń Pierwszego Ministra oraz podległych mu ministrów nie powinny być publikowane w nowym dziale "Rząd Królewski"? Ponadto, nie rozumiem, dlaczego w dziale "Polityka" wątek pt. Oświadczenie Pierwszego Ministra został zamknięty. Skoro Oświadczenie ma być traktowane jako ogłoszenie, to uważam, że powinno wisieć na tablicy informacyjnej w Rządzie Królewskim, bo w dziale "Polityka" powinny być toczone dysputy na różne tematy dotyczące polityki wewnętrznej, jaki i tej zagranicznej...

Dlatego prosiłbym o odniesienie się do powyższej sprawy Szanownego Pierwszego Ministra Leszka van der Fryssau.

Kłaniam się,
Archibald Stankovski
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Drogi Archibadzie,

opublikowanie oświadczenia Pierwszego Ministra w dziale Polityka, jest oficjalnym komunikatem Pierwszego Ministra, dla wszystkich. Post został zablokowany dla osób postronnych, gdyż jest to traktowane jak ogłoszenie. Jeżeli ministrowie mieli by jakieś uwagi, to mogą komunikować się poprzez P/W lub Discorda.
Obrazek
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
PIERWSZY MINISTER KRÓLESTWA
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Przepraszam bardzo, ale chyba się nie rozumiemy. Nie wiem, czy Wasza Premierowska Mość ma wiedzę dotyczącą widoczności wątków znajdujących się na forum. Zamieszczejąc swój komunikat jako Kancelaria PM obojętnie gdzie na forum i tak będzie on widoczny dla wszystkich (nawet dla niezalogowanych). Zresztą, średnio inteligentny taboret już się zorientował, że zostało utworzone nowe podforum typowo rządowe.

Po drugie, nie wiem o jakich osobach postronnych raczy Wasza Premierowska Mość pisać, skoro post jest widoczny dla osób niezalogowanych również... Czy Szanowny Premier kogoś lub czegoś się obawia? Jeżeli tak, to proszę nam o tym powiedzieć, a jeżeli nie, to prosiłbym nie urządzać kampanii strachu szeroko znanej z Księstwa Sarmacji na ziemiach dreamlandzkich.

Po trzecie, powiedziała WE poniższe słowa w wątku, który Pan znowu zamknął w dziale publicznym "Polityka" z niewiadomo jakich przyczyn:
premier Leszek van der Fryssau pisze:ustosunkowuje się do mojej decyzji ws. Aleksego Faradobus. Pan Aleksy Faradobus, jest obywatelem innej mikronacji, co świadczy iż chciał złamać prawo. Zgodnie z prawem składając wniosek o obywatelstwo, nie można mieć inne obywatelstwo w innej mikronacji, dlatego wniosek został odrzucony.
Będąc już u władzy tzw. wyższej oczekiwania są także wyższe, Szanowny Panie premierze. Należy stwierdzić poprzez postępowanie, iż wnioskodawca Aleksy Faradobus posiada obywatelstwo innego kraju (jeżeli to prawda, to jakiego..., czy nie jest to tylko prawo pobytu, jaki jest cel przebywania Pana Aleksego Faradobusa w innym kraju, czy był karany, jeżeli tak, to za co itd. itp.). Proszę sobie nie myśleć, że ja, i ,jak mniemam, reszta społeczeństwa będziemy Panu wierzyć na słowo. Ja rozumiem, że żyje się obecnie w erze komputerów i internetów i się klika, widzi się i już się od razu stwierdza, ale często jest to złudne, więc prosiłbym o przeprowadzenie oficjalnego postępowania stwierdzającego, że JE Aleksowi Faradobusowi nie należy się obywatelstwo. Poszedł Pan na skróty i potencjalnie skrzywdził Pan potencjalnie nowego obywatela Dreamlandu. Lenistwo nie popłaca.

Po czwarte, czy nie uważa Wasza Premierowska Mość, iż zamykanie wątków w dziale publicznym "Polityka" nie prowadzi do zabijania, ograniczania dysput na tematy tam poruszone?
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Przepraszam, czy podniesione kwestie w tym wątku pozostaną bez odzewu?
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Panie Archibadzie,

nie zabijam aktywności innych obywateli. Pan za często mnie i mojemu rządowi zawraca nie potrzebnie "gitary". Chcę we spokoju pracować, jeżeli pan ma tyle energii i chcę ją jakoś spożytkować dla dobra Dreamlandu, to zapraszam do wstąpienia do Parlamenu Królewskiego, gdzie może pan wykazać dla dobra Dreamlandu.

Po za tym odmówiłem obywatelstwa Aleksemu Faradobus, z powodu iż jest aktywnym obywatelem innej mikronacji oraz sprawuje owej mikronacji wysokie stanowisko. Również pan Faradobus nie odpowiedział na stawiane mu zarzuty.

Z poważaniem
Obrazek
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
PIERWSZY MINISTER KRÓLESTWA
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Żadnych gitar od Szanownego Państwa nie brałem. Pozwalam Szanownym grać swoje.

Proszę powiedzieć, jaki jest limit aktywności wygenerowanej przez jednego obywatela względem Rządu Królewskiego? Jeżeli jest, to proszę przytoczyć odpowiednie przepisy prawa dreamlandzkiego czy też sarmackiego, bo być może te prawo jest Panu bliższe.

Dwa, na jakiej podstawie uważa Pan, że Pan Aleksy Faradobus jest aktywnym obywatelem? Co to jest za "inna mikronacja"? Co to jest za wysokie stanowisko? Pan Faradobus nie odniósł się do stawianych zarzutów, bo Pan przedwcześnie zamknął wątek! Poza tym, co to za zarzuty, które są wyssane z palca?

Proszę mi wierzyć, ale nikogo nie interesują osobiste animozje członków rządu dreamlandzkiego względem innych ludzi... Radzę traktować ludzi z szacunkiem, nawet tych, którzy piastują wysokie stanowiska i są z innych mikronacji.
Pierwszy Minister Leszek van der Fryssau pisze:nie zabijam aktywności innych obywateli.
To, czy Pan zabija, czy nie zabija, to jeszcze Pan odpowie.
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Dzisiaj był Pan Aleksy Faradobus na forum i się nieco zdziwił zapewne...
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Antoni Moskwicz »

Co do prawa związanego z nabywaniem obywatelstwa, wymaga się, aby wnioskujący o obywatelstwo nie posiadał żadnego innego obywatelstwa w innym kraju. Prawo stałego pobytu, wiza pracownicza, studencka i inne formy umożliwiające budowanie aktywności bez obywatelstwa nie są uwzględnione - przynajmniej nie w znaczeniu dosłownym.
Ale są jeszcze dwa punkty - jeden o nienadaniu obywatelstwa osobie, wobec której występuje podejrzenie stwarzania zagrożenia Królestwu, a także drugi - w mojej ocenie bardzo otwarty interpretacyjnie - o tym, że jeśli nie ma dowodu na przydatność obywatela, nie zostaje ono nadane.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Stwierdzać przydatność, to sobie możecie mówić o przydatności do spożycia. Używanie tego terminu do ludzi stanowi o Waszym zakochaniu w ideologii nazidupków.

O jakim do kurwy nędzy zagrożeniu Szanowny pierdoli do mnie? Że napisze coś innego niż ten jebany obecny premier u władzy?
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Antoni Moskwicz »

Spokojnie, proszę bez nerwów. Ja tylko czytam prawo próbując zrozumieć poczynania Pierwszego Ministra. Osobiście też uważam, że trzeba przepisy te uściślić, gdyż ustawa w obecnej wersji pozwala na zbyt dużą dowolność co do odrzucenia nadania obywatelstwa i to w czasach, gdzie nie ma w kim przebierać.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

A ja czytam ruchy Pierwszego Ministra i uważam, że to skrajny debil, zwykła marionetka. Ktoś albo coś nim steruje. To cudo jest bezmyślne.

Przepisy uchwalone na podstawie przepisów sarmackich należy wypierdolić do kosza, a nie uściślać, nowelizować i chuj wie co jeszcze...Kurwa, od parunastu lat wciąż ta sama historia...

Ja już skończyłem próbować rozumieć poczynania typów pokroju obecnego premiera i jego poprzednika bardzo dawno temu.

A tak w ogóle, to potrafił znieść czy tam przywrócić pewne ustawy i założę się, że ten gamoń nie przeczytał w ogóle co w nich jest i do czego jego operacje prowadzą... Rozumowanie przyczynowo-skutkowe na poziomie minus 10.

Niech idzie świnie wyprowadzać na smyczy.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Torkan Ingawaar »

Panie Arkadiuszu,

cieszy nas, że po siedmiu latach systematycznego nawiedzania Królestwa w charakterze trolla tym razem zdecydował się Pan na zaangażowanie merytoryczne. Mimo nadal ciążącego na Panu wyroku eliminacji, na którego wykonywanie postanowiono przymknąć oko, został Pan obdarzony dużym kredytem zaufania i dopuszczony do wspólnoty obywatelskiej. Proszę jednak pamiętać, że dżentelmeńska uprzejmość, którą się wykazano, ma swoje granice, i jeśli mimo próśb Jego Królewskiej Mości nie utemperuje Pan języka i nie powstrzyma się od stosowania inwektyw wobec współobywateli, w majestacie prawa wyląduje Pan tam, gdzie wszystkie Pana poprzednie tożsamości. Dostrzegam celne uwagi i wkład w toczone w ostatnich dniach na forum dyskusje, ale takie posty jak powyższy nie będą tolerowane.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Andrzej »

Arku, chłopie, odstaw tą pregabalinę…
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Archibald Stankovski

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Archibald Stankovski »

Torkan Ingawaar pisze: 22 sie 2021, 13:51 Panie Arkadiuszu,

cieszy nas, że po siedmiu latach systematycznego nawiedzania Królestwa w charakterze trolla tym razem zdecydował się Pan na zaangażowanie merytoryczne. Mimo nadal ciążącego na Panu wyroku eliminacji, na którego wykonywanie postanowiono przymknąć oko, został Pan obdarzony dużym kredytem zaufania i dopuszczony do wspólnoty obywatelskiej. Proszę jednak pamiętać, że dżentelmeńska uprzejmość, którą się wykazano, ma swoje granice, i jeśli mimo próśb Jego Królewskiej Mości nie utemperuje Pan języka i nie powstrzyma się od stosowania inwektyw wobec współobywateli, w majestacie prawa wyląduje Pan tam, gdzie wszystkie Pana poprzednie tożsamości. Dostrzegam celne uwagi i wkład w toczone w ostatnich dniach na forum dyskusje, ale takie posty jak powyższy nie będą tolerowane.
Nie wiem do kogo się Pan zwraca i jak już mówiłem i powtórzę to raz jeszcze.

Mam wyjebane na Wasze granice postrzegania świadczące o tym, że stanowicie ciemnogród, z którego powinno się uciekać. Ja preferuje towarzystwo ludzi inteligentnych, a nie ludzi inteligentnych inaczej. Chcecie kreować ZANIK, to się nie dziwcie, że powstają ZANIKI, których tak bardzo nie lubicie.

Zsij pałę kurwo sarmacka!
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Andrzej »

Powinnismy zablokować tego cwela.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Antoni Moskwicz »

Zaczyna czuć Testovironem.

A tak biorąc jeszcze chwilę te słowa na poważnie... O co chodzi z tym ciemnogrodem i Sarmacją? Najbliżej Sarmacji było mi się wyłącznie kilkaset kilometrów od granicy na Awarze.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Torkan Ingawaar »

Informuję, że w związku z posiadanymi uprawnieniami dokonałem obywatelskiego zatrzymania ob. Archibalda Stanovskiego w związku z uzasadnionym podejrzeniem, że tożsamość ta należy do osoby prawomocnie skazanej na karę eliminacji. Pan Archibald został obezwładniony przez potężnego markiza i podrzucony na komisariat w Dreamopolis. Wykonanie lub niewykonanie obowiązującego wyroku pozostawiam Policji.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Andrzej »

Frajer został wyjaśniony.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Maciej II »

No i po chuj chodzić na mecze, jak na naszym osiedlu można zaliczyć taki ładny wpierdol?

Panie Ministrze, proszę o rozważenie udostępnienia Karbiemu działu więzienia Królewskiego. Może w końcu dostaniemy to, za co płaci dreamlandzki podatnik.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Adnotacja do Oświadczenia PM z dn. 14.08.2021r.

Post autor: Antoni Moskwicz »

Osobiście nie mam nic przeciwko, chociaż wyrok mówi o eliminacji.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości