Komunikat Dworu Jego Królewskiej Mości

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Marszałek Dworu
Posty: 1618
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Komunikat Dworu Jego Królewskiej Mości

Post autor: Torkan Ingawaar »

K O M U N I K A T
29 lipca b.r., w godzinach wieczornych w Wilii Rybowej w Wielkiej Łososiowej na terytorium Dreamlandu odbyło się dwustronne, nieoficjalne spotkanie Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana, Księcia Księstwa Sarmacji oraz Jego Królewskiej Mości Aleksandra, Króla Dreamlandu i Scholandii. Obaj monarchowie spotkali się, gdy Książę Arkadiusz Maksymilian wracał ze swojej pierwszej zagranicznej podróży z Palatynatu Leocji i po drodze wylądował na zaproszenie Króla na lotnisku Tauzen-Fligerplac.

Król Dreamlandu i Książę Sarmacji zasiedli do wspólnej kolacji podczas, której kosztowali lokalne przysmaki i popijali przygotowane trunki. Omawiali również kwestie wymiany handlowej czy współpracy gospodarczej pomiędzy oboma państwami. Ponadto Król Dreamlandu oprowadził swojego gościa po wnętrzach wilii stanowiącej prywatną posiadłość Aleksandra. Król i Książę zamienili również zdania bez obecności osób trzecich.

Całość spotkania przebiegła w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze. Arkadiusz Maksymilian i Aleksander I wymienili wzajemne podarunki oraz wspólnie wyrazili pragnienie ponownego spotkania. Po skończonej wizycie limuzyna z Księciem pod eskortą dreamlandzkiej policji udała się na lotnisko Tauzen-Fligerplac, skąd Jego Książęca Mość udał się w drogę powrotną do Grodziska.
Komunikat sporządzono w w Wilii Rybowej 29 lipca 2021 roku.
markiz Torkan Ingawaar
Marszałek Dworu
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości