Dzień dobry

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Anna Lidzbarska
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 15:21
NIM:
Kontakt:

Dzień dobry

Post autor: Anna Lidzbarska »

Dzień dobry, zgodnie z wszelkimi poradnikami o mikronacjach postanowiłam się przywitać po aktywowaniu mojego konta.
Pawel Linde
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2021, 13:22
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Pawel Linde »

Witam Wać Pannę,

Proszę się rozgościć w tych jakże skromnych progach. Ja nie wiem co to są poradniki - po prostu sobie v-żyję tu i tam, bo jak to mówią nigdy niewiadomo, kiedy przyjdzie kres mych v-dni, więc uprawiam Carpe Diem. Tam, gdzie chcę wyrazić swe zdanie, to to robię, tam gdzie nie mam zdania, to też staram się coś po sobie zostawić. Ogólnie proszę się nie bać wypowiedzieć na dany temat, poruszyć interesujących Panią kwestii, no i przede wszystkim pytać o zagadnienia będące zagadką nieodgadnioną.

Gdzieniegdzie wątki są bardzo brutalne, w szczególności jeżeli chodzi o politykę, więc jeżeli jest Pani wrażliwa na słowo, to proszę je omijać wzrokiem by się nie zgorszyć.

W razie pomocy, służę.

Kłaniam się,
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Aleksander »

Witamy w Królestwie Dreamlandu. W razie jakichkolwiek pytań proszę się nie krępować w ich zadawaniu.
(-) Alexander, r.s.
Anna Lidzbarska
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 15:21
NIM:
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Anna Lidzbarska »

Dziękuję WKM i innym za powitanie.
Przyznam szczerze że oczekując na akceptację konta w Dreamland zarejestrowałam się w Księstwie Sarmacji. Widzę już pewne różnice w obu państwach.
Zachęcona do zadawania pytań zrobię to. :)
1. Jak uzyskać paszport i obywatelstwo?
2. Czy jest szansa na to by zająć się poezją w Dreamland?
3. Czy Dreamland funkcjonuje na dwóch forach?
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Aleksander »

1. Aby uzyskać obywatelstwo trzeba złożyć wniosek w tym dziale.
2. Oczywiście! Biblioteka św. Róży z pewnością z radością wzbogaci się o nowe utwory.
3. Tak, jest forum na którym się obecnie znajdujemy oraz forum Unii Niepodległych Państw.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Torkan Ingawaar »

Również bardzo miło powitać mi Panią w Królestwie. Nie licząc JKW Karoliny Aleksandry, dość dawno nie mieliśmy tu przedstawicielki płci pięknej, więc nowa twarz cieszy tym bardziej. Na Pani pytania odpowiedział już Jego Królewska Mość, ale z ciekawości sam bym chciał Pani zadać jedno - to jest pani pierwsze doświadczenie z mikronacjami, czy udzielała się Pani wcześniej gdzie indziej? Jeśli nie, to w jaki sposób trafiła Pani na nas w sieci?

Jeśli miałaby Pani jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości z przyjemnością na nie odpowiem.

Torkan Ingawaar
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Re: Dzień dobry

Post autor: Karl Friedrich »

Witam.
Karl Friedrich von Kuther
Anna Lidzbarska
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 15:21
NIM:
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Anna Lidzbarska »

Dziękuję za powitanie i już spieszę na nie odpowiedzieć. Pierwszy kontakt z mikronacjami miałam już jakiś czas temu. Skończyło się na chwilowym przyglądaniu się. Ostatnio temat wrócił do mnie przez przypadek. Postanowiłam się zarejestrować. Jak już pisałam w między czasie zawitałam również do Sarmacji a nawet dane mi było podziwiać w perspektywy ukrytego turysty obejrzeć wiele innych państw.
Moje doświadczenia, odczucia? Zagubienie - to chyba jedno słowo opisuje co o tym myślę.
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 358
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Andy Sky »

Anna Lidzbarska pisze: 8 maja 2021, 09:14 Moje doświadczenia, odczucia? Zagubienie - to chyba jedno słowo opisuje co o tym myślę.
Muszę Pani chociaż już jestem tutaj od X czasu, to mam to samo odczucie. W dalszym ciągu nie wiem co się tutaj tak naprawdę robi :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Aleksander »

Ja sam nie wiem co tu robię, a jestem królem 🙃
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość