Program Wyborczy JE Leszka van der Fryssau

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
obywatel
NIM: 548063
user_herb: l06
Kontakt:

Program Wyborczy JE Leszka van der Fryssau

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Obrazek
CO CHCEMY?
Program wyborczy sir Leszka van der Fryssau
Drodzy Rodacy,
Drogie Rodaczki,

ostatnio nasz kraj przeżywał wiele zawirowań, co postawiło mnie w niewątpliwej sytuacji. Postanowiłem, kandydować na urząd Pierwszego Ministra.
Dlatego tutaj chciałbym przedstawić główne założenia mojego programu wyborczego:
  • Reforma administracyjna - powrót do dawnych prowincji Królestwa: Domena, Unia, Scholandia;
  • Reforma bankowa - przywrócenie fukcjonowania Centralnego Banku Dreamlandu;
  • Reforma personalna - przywrócenie godności Premiera w miejsc Pierwszego Ministra
    Główny Inżynier Królewski, Ministrem Cyfryzacji z mianowania JKM;
  • Reforma wojskowa - przywrócenie działalności armii oraz jej doinwestowanie. Obowiązkowa służba wojskowa.;
  • Reforma podatkowa - wprowadzenie obowiązkowego podatku rocznego - 1% ze zgromadzonych pieniędzy;
  • Polityka zagraniczna - wzmocnienie udziału w Unii Niepodległych Państw. Zachowanie własnego forum. Przedstawiciel Dreamlandu w we Wspólnym Zgromadzeniu UNP podległy Ministrowi Spraw Zagranicznych.;
  • Polityka Społeczna - wprowadzenie dla nowych obywateli programu Dobry Start dla Dreamlandczyka. Bezwrotna zapomoga w wysokości 1500 D. Na podstawowe cele.
  • Polityka dla rezygnujących/nieaktywnych lub wyrzuconych - pieniądze takiej osoby w przypadku rezygnacji z obywatelstwa lub wyrzucenia trafiają do Skarbu Państwa. W przypadku nieaktywnych wysyłamy ostrzeżenie o utracie w razie braku aktywności. W przypadku gdy osoba nieaktywna traci obywatelstwo, jego dochody przechodzą na Skarb Państwa.
Obrazek
(—) sir Leszek van der Fryssau
Kandydat na Pierwszego Ministra
(—) sir Leszek van der Fryssau
ŁORF WWzGORF OGIII ONZIII
Burgrabia Miasta Koppenberg
Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”