Rezygnacja

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Rezygnacja

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Wasza Królewska Mość,

Niniejszym składam rezygnację z funkcji Dziekana Wydziału Mikrozofii i Nauk Politycznych Uniwersytetu Królewskiego w Dreamopolis, dziękując jednocześnie za owocną współpracę. Decyzję swoją motywuję brakiem studentów oraz wyczerpaniem się formuły moich wykładów z mikrozofii (podczas gdy do wykładów z historii, wymagających dużego nakładu czasu i pracy, brak mi wystarczającej motywacji).

Dziękuję władzom Królestwa oraz władzom dawnego Uniwersytetu Książęcego, na którym rozpocząłem tutejszą pracę naukową. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w dyskusjach pod wykładami, nadając mojej działalności sens. Z pewnością będę niezwykle mile wspominał początki mikrozofii.

Życzę swojemu potencjalnemu następcy oraz całemu środowisku naukowego Królestwa Dreamlandu wiele sukcesów. Wciąż pozostaję otwarty na współpracę w przypadku aktywizacji naukowej. Wówczas chętnie powróciłbym, choćby i jako profesor emeritus.

Z wyrazami najwyższego szacunku,
prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Maciej II »

Wasza Magnificencjo,

Z przykrością przyjmuję tę decyzję. Dziękuję za dotychczasową współpracę i liczę, że usłyszymy jeszcze głos Waszej Magnificencji pośród tych murów.

(-) M2.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości