Inauguracja

Apele, musztra, militaria, i wszelkie działania żołnierzy Jego Królewskiej Mości, oraz fani militariów - to Wasze miejsce.
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 101
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
NIM: 689878
Kontakt:

Inauguracja

Post autor: Konstantin Wolframovich »

Dzisiejszego dnia, w sztabie generalnym, w Dreampolis, ma miejsce inauguracja Konstantina Wolframovicza, na Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych. Uroczystość zaczęła się od oficjalnego przekazania obowiązków, przez JKM Macieja II. Po tym nowy Marszałek Armii Królewskiej wygłosił krótką przemowę do żołnierzy. Po niej zaczęła się defilada wojskowa, w skład której, weszły wojska reprezentacyjne z każdego okręgu wojskowego oraz sprzęt wojskowy, taki jak czołgi, transportery opancerzone, wyrzutnie rakietowe i artyleria holowana. Po jakimś czasie parada zakończyła swój przemarsz, zebrani najbliżsi goście zostali zaproszeni do siedziby sztabu, gdzie czekał na nich poczęstunek.

Obrazek
(siedziba sztabu generalnego, Dreampolis)

Obrazek
(przemarsz żołnierzy marynarki wojennej i wojsk lądowych)

Obrazek
(transporter PTS-D, z żołnierzami piechoty morskiej)

„Czołem żołnierze! Wrogowie naszej ojczyzny otaczają nas zewsząd. Nie możemy spuścić z nich wzroku, choć na chwilę! Każdy moment zwątpienia i dezorganizacji może być natychmiast wykorzystany. Musimy stawić czoła naszym obowiązkom. Jeśli będziemy walczyć, to tylko w imię wolności Królestwa. Nasi wrogowie łączą się, zatwierdzają sojusze, ale nikt nie pokona ducha walki ludu Dreamlandu. My i nasi sojusznicy, mogą zrobić więcej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Nasze granice, nasza wolność, może być w tarapatach, a przysięgam, jako pierwszy poprowadzę wojnę obronną. Wieczni agresorzy ze Wschodu, niepokoje w Nordacie. Wielu pragnie naszej słabości, ale... My im tego nie damy, nie damy niczego, a zabierzemy wszystko! W imię spokojnej i stabilnej przyszłości, dla naszych dzieci, dla naszego Króla! Pomimo tego jestem dumny, stojąc przed wami. Jestem dumny z ciągłości sukcesów naszej polityki i gospodarki. Jestem dumny z siły naszego narodu. Nie psujmy tego, co zbudowali nasi poprzednicy, ulepszmy to, co zastaliśmy, zróbmy co tylko w naszej mocy po to, by nie mieć, choć cienia niepewności. Patrzmy prosto, nie oglądajmy się za siebie. Nie pozwólcie, aby zarazki, omylnie nazywane ludźmi, były w stanie pogrzebać plany Królestwa! Dlatego zrobię wszystko, by bezpieczeństwu stała się zadość! [...]”

Obrazek
(miejsce przyjęć gości)

Po przemowie Konstantina najbliżsi współpracownicy, goście i delegaci z innych krajów, przystąpili do rozmów na tle politycznym. Zaczęto omawiać nowe strategie oraz wydarzenia, w których będzie brało czynny udział KD. Przed rozpoczęciem się uroczystości, rozwieszone zostały plakaty dotyczące rekrutacji do jednostek specjalnych. Królwskie Wojska Specjalne zostały zapomniane, czas to zmienić.

Obrazek
(przykładowy plakat rekrutacyjny)

Oferta dołączenia do piechoty morskiej możliwe jest dla osób cywilnych, natomiast do wojsk specjalnych, które zostaną wkrótce utworzone i omówione, tylko dla żołnierzy zawodowych w czynnej służbie.

Obrazek
(przykładowy baner promujący)
/-/ por. Konstantin Wolframovich
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Posty: 97
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:19
NIM:
Kontakt:

Re: Inauguracja

Post autor: Ronon Dex »

Jako Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej chciałbym złożyć najserdeczniejsze gratulację nowo mianowanemu Naczelnemu Dowódcy Sił Zbrojnych Królestwa Dreamlandu.

Życzę mojemu Dremlandzkiemu Koledze po fachu samych sukcesów w służbie i v-życiu prywatnym.

Wyrażam również nadzieję, że współpraca pomiędzy naszymi siłami zbrojnymi będzie się rozwijała pomyślnie oraz, ze uda nam się realizować jakieś wspólne działania na gruncie militarnym.
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Marszałek Wielki

Obrazek
Turysta z Republiki Bialeńskiej.
Awatar użytkownika
Alfred
obywatel
Posty: 2385
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Inauguracja

Post autor: Alfred »

Panie Naczelny Dowódco, serdeczne gratulacje.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Armia Królewska i Gwardia Królestwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości