Strona 1 z 1

III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 13 kwie 2020, 20:38
autor: Jul
Obrazek
Obywatele Mikroświata! Królestwo Baridasu serdecznie zaprasza na III edycję Kongresu Znawców Rzeczy Niepotrzebnych. Codziennie robimy rzeczy, których normalni ludzie zwykli nie robić - rzeczy niepotrzebnych. W dobie cyfryzacji my wciąż uprawiamy literki. Z uporem maniaka bawimy się w dziennikarzy, polityków, tworzymy balansując na granicy normalności i absurdu.

Spotkajmy się! Wyjdźmy z zakamarków internetu do szerszej publiczności!
Stań na scenie i opowiedz publiczności o swoich niszowych aktywnościach!
Kongresowa publiczność nie ocenia, kongresowa publiczność rozumie.

Jak to będzie wyglądać?
Do 25 kwietnia czekam na pomysły Waszych wystąpień. Zgłoszenia [nick; tytuł wystąpienia; adres email] proszę wysyłać pocztą konną lub na adres: wciszylataj@gmail.com. Potem nastąpi czas przygotowań prelekcji.
Kongres odbędzie się około 10 maja.

Intelektualiści mikroświata! To niesamowita i niepowtarzalna okazja, by się spotkać i wymienić poglądami. Dwie poprzednie edycje okazały się sukcesem. Jak to wówczas wyglądało?
1 -->https://rumoreslapalma.wordpress.com/20 ... lad-jazdy/
2 -->http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=118&t=26086

Więcej informacji tutaj.

Re: III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 13 kwie 2020, 21:06
autor: Alfred
Może tym razem Karolina Aleksandra wygłosi wreszcie wykład o najciekawszych dworcach mikroświata?

Re: III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 13 kwie 2020, 22:41
autor: Baldwin
Trochę smutno, że organizatorka wcześniej licytowała się, że Kongres dla niefaworyzowania swoich państw - mateczników nie powinien odbywać się ani w Dreamlandzie ani w Sarmacji, by go potem zorganizować... w Baridasie. Brawo :)

Re: III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 13 kwie 2020, 23:49
autor: Jul
Stanisław Dmowski pisze: 13 kwie 2020, 22:41 Trochę smutno, że organizatorka wcześniej licytowała się, że Kongres dla niefaworyzowania swoich państw - mateczników nie powinien odbywać się ani w Dreamlandzie ani w Sarmacji, by go potem zorganizować... w Baridasie. Brawo :)
Nie dogadaliśmy się co do wspólnej organizacji Kongresu, więc organizuję go sama, na swoich warunkach, w państwie, na które mam ochotę - w czym problem?

Re: III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 14 kwie 2020, 14:13
autor: Baldwin
W niczym, życzę powodzenia. :)

Re: III Kongres Znawców Rzeczy Niepotrzebnych

: 20 kwie 2020, 22:25
autor: Aleksander
Alfred pisze: 13 kwie 2020, 21:06Może tym razem Karolina Aleksandra wygłosi wreszcie wykład o najciekawszych dworcach mikroświata?
Nie wygłosi. Sprawdzone info.