Acta Microsophica, nr 3

Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 392
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Acta Microsophica, nr 3

Post autor: Andrzej P Ordynski »

prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 392
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Acta Microsophica, nr 3

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Jakieś komentarze, przemyślenia, sugestie?
Postaraliśmy się trochę i miło byłoby, gdyby był jakiś sygnał zwrotny. :)

Cieszę się, że pojawiły się komentarze pod wykładami, to mnie trochę motywuje, żeby po zakończeniu cyklu kontynuować działalność (głównie już stricte w historii, mikrozofię ogólną rozwijając mimochodem, jako podsumowanie badań historycznych).

Rozważam, żeby centrum historii powszechnej uczynić Dreamland, najstarszą funkcjonującą mikronację. Przyda się pomoc jeszcze bardziej doświadczonych mikronautów (ale nie tylko), choćby do sugerowania tematów, podsyłania źródeł i komentowania, czy moja interpretacja wydarzeń przed 2010 nie odbiega zbyt mocno od tego, jak były one rozumiane przez ich uczestników.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Acta Microsophica, nr 3

Post autor: Aleksander »

Mnie ten numer natchnął do opisania swojej teorii stolików. Nie uprzedzając faktów i nie chcąc zepsuć niespodzianki powiem tylko tyle, że o ile znajdę czas na napisanie artykułu, to będzie on dotyczyć skali dwóch stolików i możliwością umiejscowienia każdej mikronacji gdzieś w ramach tego kontinuum.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydział Mikrozofii i Nauk Politycznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości