UKD dołącza do Ligi Bluszczowej

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Premier Rządu Królewskiego
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

UKD dołącza do Ligi Bluszczowej

Post autor: Robert II Fryderyk » 7 lut 2020, 10:25

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż w imieniu UKD, działając jako Rektor uczelni, podpisałem umowę konstytuującą Ligę Bluszczową.
Szczegóły umowy: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/show ... 4#pid11334

W kolejnym kroku, z uwagi na odejście pana Pohla, dokonane zostanie zabezpieczenie dorobku Uniwersytetu Książęcego poprzez przeniesienie struktur i włączenie go do UKD. Liczę, że to tylko wstęp do prężnego rozkręcenia ośrodka nauki w naszym kraju.
Robert II Fryderyk, r. s.
Premier Rządu Królewskiego
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Andrzej Swarzewski
NIM: 479233
Kontakt:

Re: UKD dołącza do Ligi Bluszczowej

Post autor: Andrzej Swarzewski » 7 lut 2020, 19:54

Jako jedyny czynny profesor Uniwersytetu Książęcego raz jeszcze popieram połączenie uczelni. Liczę, że w ślad za tym pojawią się chętni do dyskusji i współpracy. To ostatnia chwila, jeśli Dreamland chce utrzymać pozycję centrum wirtualnej nauki i intelektualizmu. Mnie jeszcze taka opinia przywiodła, by tworzyć podwaliny mikrozofii właśnie tu, ale jeśli kolejne wykłady będą spotykały się z ciszą na sali, następni mikrozofowie mogą nie pójść w moje ślady.
prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego,
Dziekan Wydziału Mikrozofii i Nauk Politycznych Uniwersytetu Książęcego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”