Wniosek o obywatelstwo

Wydział Spraw Obywatelskich. To tutaj można uzyskać obywatelstwo i złożyć stosowny wniosek.
Awatar użytkownika
Severin von Verwaltung
NIM: 178438
Kontakt:

Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Severin von Verwaltung » 15 sty 2020, 17:38

Wasza Królewska Wysokość-Premierze,
niniejszym zwracam się z wnioskiem o nadanie mi obywatelstwa Królestwa Dreamlandu, celem uzyskania możliwości rozszerzenia spektrum działalności w Królestwie, Nie sprecyzowałem jeszcze swoich planów na aktywność, ale bardzo interesuje mnie perspektywa pracy w Parlamencie Królewskim lub sprawowanie drobnych funkcji publicznych związanych z prawem. W związku z tym, że część wolnych stanowisk wymaga określonego stażu obywatelskiego, zwracam się o nadanie mi obywatelstwa już teraz, żeby co rychlej móc wykorzystać tutaj swój potencjał.
Oświadczam, że nie posiadam obywatelstw innych państw. Posiadałem obywatelstwo sarmackie.
Z wyrazami szacunku
(—) Severin von Verwaltung

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Premier Rządu Królewskiego
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Robert II Fryderyk » 15 sty 2020, 18:55

Zarządzam, na podstawie art. 4 ustawy o obywatelstwie, 24-godzinny okres na zgłoszenia przez obywateli Królestwa Dreamlandu poważnych zastrzeżeń wobec nadania wnioskującemu obywatelstwa. Wskazany czas upłynie jutro (16.01.2020) o godzinie 18:55.
Robert II Fryderyk, r. s.
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 16 sty 2020, 20:04

Serdecznie witam nowego obywatela! Pouczam o potrzebie złożenia przysięgi.
Robert II Fryderyk, r. s.
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Severin von Verwaltung
Kontakt:

Post autor: Severin von Verwaltung » 16 sty 2020, 22:41

Ja, Severin von Vervwaltung przysięgam, że jako obywatel dreamlandzki, będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski o obywatelstwo”