Wniosek o obywatelstwo

Wydział Spraw Obywatelskich. To tutaj można uzyskać obywatelstwo i złożyć stosowny wniosek.
Liam van Duyse
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:38
Numer GG: 666666666
NIM: 848585
Kontakt:

Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Liam van Duyse »

Zwracam się do władz Królestwa Dreamlandu z wnioskiem o uzyskanie obywatelstwa, które pozwoli mi uczestniczyć w życiu państwa. Chcę zaangażować się w rozwój kraju oraz w pełni korzystać z praw publicznych. Nie posiadam innych obywatelstw ani nie jestem w żaden sposób aktywny w innych mikronacjach.
Liam van Duyse, NIM 848585
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Tak i to nie miejsce Robert na zbijanie kapitału politycznego. Ale jeśli już to mów prawdę by nowy mieszkaniec znał ją. Jeśli nią pokazuję swoją osobę to się cieszę. Szkoda że już zaczynasz swoją kolejną kampanię i warto byś powiedział temu Panu i innym wnioskodawcom- MYŚMY WAM UTRUDNILI DOSTANIE Obywatelstwa--tak dla uczciwości. I będę reagował gdy będziesz mówił półprawdę lub się z nią mijał.

Teraz kończę dyskusje, fakt wątek nie ten, ale wart poznania prawdy.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Liam van Duyse
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:38
Numer GG: 666666666
NIM: 848585
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Liam van Duyse »

Na premiera została złożona skarga, liczę na jej sprawiedliwe rozpatrzenie. Bardzo bym prosił szanownych Panów o zachowanie powagi sytuacji w obliczu nieprawidłowości związanych z jedną z podstawowych gałęzi funkcjonowania państwa.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: RIIF »

Pozwoliłem sobie wydzielić posty niezwiązane z Pana wnioskiem.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski o obywatelstwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości