TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

PX - KSIĄŻĘ FURLANDII I LUIDNORU (VAN DER POHL)

Dziennik ogłoszeń urzędowych. Wszystkie akty dostępne też w bazie prawnej Unii.
Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 1016
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

PX - KSIĄŻĘ FURLANDII I LUIDNORU (VAN DER POHL)

Post autor: Maciej II » 13 sie 2019, 16:31

POSTANOWIENIE KSIĄŻĘCE
z dnia 13 sierpnia roku 2019
ws. przekazania Mitry Książęcej

Ja, Helmut Pohl, Książę Furlandii i Luindoru, działając na podstawie art. 7 ust. 7 Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru, postanawiam, co następuje:

I. Przekazuję Jego Ekscelencji Christienowi van der Pohl, Delfinowi Saudade, Mitrę Książęcą, powierzając mu Księstwo Furlandii I Luindoru w opiekę.

II. Postanowienie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
Obrazek
Książę Furlandii i Luindoru
[/quote]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia urzędowe Księstwa Furlandii i Luindoru”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości