DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Wniosek o nadanie ziemi

Tutaj należy składać wnioski, prośby, oświadczenia i tym podobne pisma, skierowane do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Posty: 998
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Herb:
Kontakt:

Wniosek o nadanie ziemi

Post autor: Robert II Fryderyk » 13 sie 2019, 14:28

Wasza Królewska Mość,

zwracam się do Was z prośbą niewielką o nadanie mi niewielkiego skrawka ziemi położonego w Dreamopolis z widokiem na klif i port, na otwarte morze, tu (wskazuje na mapę) na skraju lasu. Planuję siedzibę rodową swą pobudować tam, pałacu kawałek postawić, ogród urządzić. Z góry dziękuję.
Robert II Fryderyk, r. s.

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 700
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie ziemi

Post autor: Maciej II » 13 sie 2019, 16:47

Wasza Królewska Wysokość,

Przychylamy się do wniosku tegoż i przekazujemy WKW rzeczoną działkę o powierzchni 15 łanów królewskich i 10 morg dreamlandzkich, na północny-wschód od Dreamopolis, przeto prosimy o kontakt wiadomością prywatną celem ustalenia szczegółów.

Z wyrazami szacunku,

Maciej II, R.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości