DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

#technikalia Czy Akt Abdykacji JKM Macieja I jest ważny?

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 59
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
Kontakt:

#technikalia Czy Akt Abdykacji JKM Macieja I jest ważny?

Post autor: OlaChojnacka » 12 sie 2019, 22:34

Pytam, bo o ile pamiętam, to aktualny JKM jest Królem Dreamlandu i Scholandii - taki ma /tytuł na forum/, a więc takim dysponuje; przyjąć więc można, że - według obecnego porządku prawnego - można być Królem Dreamlandu i Scholandii, ale nie Królem Dreamlandu czy Królem Scholandii.

Tymczasem z takowych tronów ustąpił Maciej I.
Coś mi sie tu nie zgadza.
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Leszek van der Fryssau
Posty: 269
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45

Re: #technikalia Czy Akt Abdykacji JKM Macieja I jest ważny?

Post autor: Leszek van der Fryssau » 13 sie 2019, 00:11

Droga Olu,

Jego Królewska Mość Maciej I ustąpił 11 sierpnia z tronu Dreamlandu. Automatycznie przestał być Królem Scholandii. Król Maciej II od 11 sierpnia jest Królem Dreamlandu i automatycznie Królem Scholandii. Więc sprawa jest prosta. Akt Abdykacji Macieja I jest ważny!

Z poważaniem
(-) sir Leszek van der Fryssau

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości