DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Przybycie Prezydenta Republiki Voxlandu

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
Filip von Sarm
Posty: 28
Rejestracja: 7 sie 2019, 10:51
Kontakt:

Przybycie Prezydenta Republiki Voxlandu

Post autor: Filip von Sarm » 12 sie 2019, 13:42

Na lotnisku zjawia się samolot z napisami REPUBLIKA VOXLANDU. Gdy wylądował wychodzi pierwszy Pasażer i rozwija czerwony dywan. Następnie wyszedł Prezydent Republiki Voxlandu, mówiąc:
Witajcie mieszkańcy i obywatele Dreamlandu!

Nazywam się Filip Vox, a u was von Sarm. Jestem Prezydentem Republiki Voxlandu. Przybywam tu żeby nawiązać dobre stosunki dyplomatyczne między naszymi krajami. Niestety, nie ma nas na żadnej mapie. Czy Minister Spraw Zagranicznych @Fryderyk Orański-Nassau odezwie się w tej sprawie?
W imieniu Republiki Voxlandu
(-) Filip Vox

Joahim-von-R
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
Kontakt:

Re: Przybycie Prezydenta Republiki Voxlandu

Post autor: Joahim-von-R » 13 sie 2019, 21:24

Jak widać, Dreamland się prezydentem nie przejmuje. Choć ja bym poczekał, bo teraz to są wybory na premiera, więc pewnie będzie nowy MSZ.

Awatar użytkownika
Filip von Sarm
Posty: 28
Rejestracja: 7 sie 2019, 10:51
Kontakt:

Re: Przybycie Prezydenta Republiki Voxlandu

Post autor: Filip von Sarm » 13 sie 2019, 21:26

Filip mówi do siebie: Do tych wyborów to ja też startuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość