Diagnoza

Polityka, społeczeństwo, gospodarka, ekonomia i inne. Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 277
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Diagnoza

Post autor: Andy Sky » 15 sie 2019, 21:54

Wcale nie demolują. Siła w narodzie nie da się tak łatwo zdeaktywować. Proszę zobaczyć, wystarczy tylko troszkę inicjatywy, jakaś tylko iskra/powód żeby zgłodniałe społeczeństwo wyszło z cienia. ;)

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1444
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Diagnoza

Post autor: Stanisław Dmowski » 15 wrz 2019, 17:19

I co właściwie z tej diagnozy wynikło? Nic, praktycznie nic. Nie zaproponowano rozwiązania problemu, została jedynie wykorzystana okazja do narzekania. Pobiadolili, pocharczeli i się rozeszli, na forum jak była stypa tak i stypa jest. Okładał zresztą batem nie będę, bo sam należałem i należę do największych tetryków i narzekaczy.

Potrzeba nam rzetelnej, naprawdę rzetelnej pracy, w miarę naszych sił, w miarę możliwości. Nie na siłę, bo wtedy Dreamland staje się przykrym obowiązkiem i w końcu dokonuje się swoista apostazja z jego wspólnoty. Jest tyle rzeczy, które absorbują naszą uwagę. Nowe ruchy polityczne, nowe ustawy, wzajemna dyskusja i krytyka, odgrzanie radia, poezja i muzyka, jakieś narracje kulturalne, bieżące komentarze zagraniczne. To wszystko jest do zrobienia. Wystarczy jednak chcieć, nie tylko zaglądać na forum i gapić się bezczynnie, odzywać się i przez to nakręcać tą kulę śniegową aktywności.

Alleluja i do roboty!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Seniorów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości