Odbudowa

Miasto w Luindorze. Burgrabią jest Auksencjusz Butodziej-Witt.
Awatar użytkownika
Christien de Arroyo
Posty: 33
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
Kontakt:

Odbudowa

Post autor: Christien de Arroyo » 2 lip 2019, 21:07

Christien de Arroyo przechadzał się uliczkami miasteczka, lekko opustoszałe dawało dużą swobodę, z daleka słychać było tylko świerszcze oraz inne owady leśne; na widoku były zarośnięte nieco budynki oraz zakurzone przedmioty codziennego użytku.

Po kilku cichych ulicach w końcu Christien dotarł do zamku, a tam przetarł zakurzone biurko oraz schował ozdoby poprzedniego burgrabiego do gabloty pamiątkowej w rogu biura.
Zajęło to kilka chwil lecz gdy nowy burgrabia się urządził wystosował list:


Zaproszenie

Drodzy mieszkańcy Królestwa Dreamlandu, w związku z objęciem przeze mnie urzędu Burgrabiego - dzięki zaufaniu JXM, mam przyjemność zająć się odbudową. Serdecznie witam wszystkich przybyłych nowych i starych obywateli do Królestwa oraz jednocześnie chciałbym zaprosić do naszego miasta aby się tu osiedlić.
Proszę pamiętać o zasadzie darmowego domostwa dla nowych mieszkańców. Tak więc chodźcie odbudować to miasteczko z cudnym, docenionym przez ogół zamkiem tak aby i miasto dostało równie zaszczytny certyfikat, a bez was drodzy obywatele nigdy tego nie zrobię.
A więc zapraszam i z góry dziękuję każdemu przybyłemu w przyszłości do miasteczka.

Umowy kupna/sprzedaży wedle starej tradycji będę kontynuować, natomiast mam kilka planów odnośnie reaktywacji ciekawych instytucji o których informował mnie JXM.

Nic więcej już nie dopowiem - tylko ponownie zaproszę.
Podpisano:

Burgrabia Eskaliburgu
Generalny Dowódca Saudadzkich Sił Zbrojnych:
Christien de Arroyo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eskalibur”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości