Upadek demokracji dreamlandzkiej

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Obrazek
Drodzy obywatele,
Drogie obywatelki,
Królestwa Dreamlandu,
Królestwa Scholandii,


nasz kraj przechodzi wielki wewnętrzny kryzys ideowo - polityczny, który spowodował osłabnięcie władzy centralnej. Nowy monarcha powołał nowych Marszałków - Dworu i Parlamentu. Jednak urząd Parlamentu Królewskiego został tymczasowo zawieszona. Jego uprawnienia przekazano "tymczasowo" w ręce powołaną Radę Konstytucyjną. Z kolei urząd Premiera został "tymczasowo" przekazany w ręce Marszałka Dworu. Takie zachwianie instytucji państwowej źle wróży. Powołanie Alusia barona de la Ciprofloksję na urząd Marszałka Dworu, który w przeszłości sprawował urząd Marszałka Parlamentu oraz związany był "obecnym i nieobecnym" premierem Prezerwatywą Tradycja Radzieckim, może stworzyć pod fasadą urzędu Marszałku Dworu swoistą dyktaturę postkomunistycznych pogrobowców, którzy w przeszłości w byli łasi na urząd premiera oraz nie próbował nic przeciwko ekscesą swoich członków.
Rojalistyczna Partia Dreamlandu nie będzie tolerować dyktaturę postkomunistycznych pogrobowców. Apelujemy do Króla Dreamlandu i Scholandii, żeby zarządził wybory na urząd Premiera Rządu Królewskiego oraz zlikwidował urząd Rady Konstytucyjnej i przywrócił uprawnienia w ręce Parlamentu Królewskiego, który jest nadal jedyną legalną instytucją parlamentarną.
Mogą być rządy rojalistów, konserwatystów, liberałów, ludowców czy socjalistów. Nigdy nie mogą być rządy komunistów i dyktatury postkomunistycznych pogrobowców.
Wzywamy obywateli do nie posłuszeństwa dla dyktatury postkomunistycznych pogrobowców.


W imieniu rojalistów i obywateli Dreamlandu i Scholandii
(-) sir Leszek van der Fryssau
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Mam ochotę napisać "xd" i przejść się do następnych postów do nadrobienia, ale to chyba nie wpłynie pozytywnie na aktywność, więc wysilę się na coś więcej.

Baron de la Ciprofloksja był w rządzie z byłymi komunistami, co nie znaczy, że nagle sam jest komuchem xD Niech mnie poprawi, ale uważa się chyba za centryka.
Kolejna rzecz to w naszym systemie, przy zaniknięciu partii politycznych, rzucanie w siebie błotem o takie rzeczy to absurd. Ja też raz wszedłem do rządu PTRa w imię dobra Dreamlandu i w rządzie Alusia też byłem czy jestem jako MSZ. I co, mi też Pan zarzuci bycie komuchem? Ja wierzę, że to może być ożywcze i coś robiło jak JKM wchodził na tron, ale robienie kolejnej opozycji do ruchu naprawczego to chyba nie to rozwiązanie.
Swoją droga nadal nie rozumiem zwrotu "Królestwa Dreamlandu, Królestwa Scholandii". Pomijając, że to twory bezosobowe, jeszcze mogłoby być Królestwa Dreamlandu i Scholandii, ale królestw pod królestwami nie było ostatnio jak patrzyłem na mapę. Żałuję, że nie chciało mi się założyć partii monarchistycznej od upadku Waszej partii ostatnio, bo znów czytam sporo absurdu naliczanego na konto słowa "rojalizm" i lokalnych środowisk monarszych.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Panie Fryderyku Orański-Nassau,

pańska osoba wiele zarzuca moje osobie, gdyż atakuje nie tylko moją osobę ale też społeczność rojalistów, monarchistów i konserwatystów. My nigdy, prze nigdy nie będziemy zadawać się z postkomunistycznym trupem. Pana można nazwać co najwyżej Liberałem - Aferałem, który broni postkomunistycznych pogrobowców. Aluś baron de la Ciprofloksja jest osobą jak nazwisko pokazuje z Biednej Republiki Ciprofloksji, kraju silnie socjalistyczno-komunistycznego. To budzi jedynie wstręt do osób, które zadają lub zadawały się z postkomunistycznymi pogrobowcami, którzy chcą obalić najstarszą polską mikronacyjną monarchię i wprowadzić komunistyczne rządy terroru i destrukcji.

Biada tym, którzy uwarzają iż komunizm w Dreamlandzie się skończył!
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: RIIF »

Drogi sir!

Zazwyczaj nie wypowiadam się na tematy polityczne, i tu nie będę tego czynił, jednak będę bronił naszego Premiera/Marszałka Dworu. Aluś de la Ciprofloksja, baron!, nigdy w okresie mijającego półrocza nie dążył do obalenia monarchii, nie podkopywał pozycji monarchii, ani monarchy. Wręcz przeciwnie. Wspólnie działamy - w miarę posiadanego wolnego czasu - na rzecz umocnienia zarówno Królestwa, jak i monarchii w ogóle.

Fakty, panie Leszku, fakty.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Christien van der Pohl »

Drogi Panie Leszku, proszę się nie obawiać jakiejś dyktatury lub komunistycznych działań. Zważając na obecny kryzys i spoglądając na to jak bardzo zagraża dobru Królestwa władza nie zaryzykowałaby dodatkowym krokiem na odejście obywateli. Proszę zauważyć na bardzo silne prośby od monarchy oraz jego nowych odpowiednio wybranych ministrów co do obywateli.
Jako ktoś nowy w szeregach KD bardzo pochwalam obecne działania, gdyż są one prowadzone tak aby każdy obywatel mógł coś zdziałać a demokracja jest wszechobecna.
Swoje wnioski i pomysły można szeroko opowiadać i realizować bez sprzeciwu władzy a nawet przeciwnie, ponieważ wszystkich cieszą działania zwiększające aktywność obywatelską.
Tak więc moim zdaniem - nie ma się czego obawiać, jednakże to tylko moje zdanie, co do reszty poruszonych spraw się nie wypowiem w związku z ich nieznajomością.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Daniel von Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 21 cze 2019, 17:08 (...) robienie kolejnej opozycji do ruchu naprawczego to chyba nie to rozwiązanie.
Karmienie się papką miksowana przez Jego Okupacje daje widzę rezultaty. Nie wysylajcie takich idiotycznych przekazów do obywateli: "albo jesteście z nami w ruchu naprawczym, albo jesteście w opozycji w ruchu destrukcji". Nie wysyłajcie, bo są one nieprawdziwe.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Andrzej »

No czo ten Leszek Śmieszek to ja nawet nie XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Aleksander »

Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 16:49Drodzy obywatele,
Drogie obywatelki,
Królestwa Dreamlandu,
Królestwa Scholandii,
Obrazek

Bardzo przepraszam. Mogłem się powstrzymać, ale nie chciałem.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 16:49Z kolei urząd Premiera został "tymczasowo" przekazany w ręce Marszałka Dworu. Takie zachwianie instytucji państwowej źle wróży.
A zanim zostałem "tymczasowo" Marszałkiem byłem Premierem. Wybranym w wyborach powszechnych większością blisko 65% głosów. Co więcej, nikt urzędu premiera nie zniósł.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 16:49Powołanie Alusia barona de la Ciprofloksję na urząd Marszałka Dworu, który w przeszłości sprawował urząd Marszałka Parlamentu oraz związany był "obecnym i nieobecnym" premierem Prezerwatywą Tradycja Radzieckim, może stworzyć pod fasadą urzędu Marszałku Dworu swoistą dyktaturę postkomunistycznych pogrobowców, którzy w przeszłości w byli łasi na urząd premiera oraz nie próbował nic przeciwko ekscesą swoich członków.
Tak bardzo byłem związany, że regularnie dostawałem od swojego najlepszego kumotra nadzór. Dosyć specyficznie rozumiany związek.

PS. Może wróć do szkoły i uzupełnił edukację. Bo jesteś nie tylko ordynarnym kłamcą, ale też analfabetą.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 16:49Rojalistyczna Partia Dreamlandu nie będzie tolerować dyktaturę postkomunistycznych pogrobowców.
Litości. Znaczysz tu jeszcze mniej, niż Polonia Warszawa w Warszawie xD To co ty będziesz tolerować a co nie jest kompletnie nieistotne.
Fryderyk Orański-Nassau pisze: 21 cze 2019, 17:08Baron de la Ciprofloksja był w rządzie z byłymi komunistami, co nie znaczy, że nagle sam jest komuchem xD
Nie byłem nigdy w rządzie z komunistami! Pierwszy raz do rządu wszedłem za kadencji Floriana von Stettina. Potem kontynuowałem swoją misję w "rządzie" Torkana Ingawaara. O ile temu drugiemu można zarzucać jakieś związki z Komunistyczną Partią Dreamlandu, o tyle ten pierwszy zdecydowanie stał tam, gdzie pan tu nie stał!
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 22:53pańska osoba wiele zarzuca moje osobie
Ty nie jesteś osobą. Ty jesteś ordynarnym kłamcą i analfabetą.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 22:53Aluś baron de la Ciprofloksja jest osobą jak nazwisko pokazuje z Biednej Republiki Ciprofloksji, kraju silnie socjalistyczno-komunistycznego.
Biedna Republika nie istnieje od sierpnia 2011 roku. Czas przestawić zegarki do przodu.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 22:53To budzi jedynie wstręt do osób, które zadają lub zadawały się z postkomunistycznymi pogrobowcami, którzy chcą obalić najstarszą polską mikronacyjną monarchię i wprowadzić komunistyczne rządy terroru i destrukcji.
Kolejne kłamstwo. Nikt nigdy nie zarzucił mi, jakobym zmierzał do obalenia ustroju w Dreamlandzie. Co więcej, kolejni monarchowie doceniali moją pracę na rzecz Dreamlandu nobilitując mnie. Nawet moi oponenci, by przywołać w tym miejscu Daniela von Witta, dziękował mi za moją pracę jako marszałka Parlamentu Królewskiego.
Leszek van der Fryssau pisze: 21 cze 2019, 22:53Biada tym, którzy uwarzają iż komunizm w Dreamlandzie się skończył!
Uwarz sobie zupkę witaminową, bo mamusi to zdecydowanie kwasu foliowego w ciąży brakowało.

Z mojej strony EOT. Dyskutować z tobą, to tak jak odpierać wyzwiska menela w tramwaju. To nie jest kwestia moralna czy honorowa, a co najwyżej estetyczna.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: RIIF »

Uh... niepotrzebne emocje. Każdy ma prawo do własnej opinii. Dyskutujmy o nich z zachowaniem minimum szacunku do rozmówców. Nie potrzebne są teksty w stylu "ty nie jesteś osobą...". Panowie - stać Was na więcej!
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Upadek demokracji dreamlandzkiej

Post autor: Aleksander »

Dyskutować można o faktach. A to wyżej to są zwykłe pomówienia. Frysio nieudolnie w swoim stylu próbuje zrobić politykę wożąc się na innych.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości