STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Wieści ze świata kultury i sportu.
Michaelus
Posty: 112
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:57
Kontakt:

Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Post autor: Michaelus » 9 cze 2019, 20:47

Za nami pierwszy tydzień V-Mundialu. Na inaugurację zebraliśmy najwięcej cegieł ze wszystkich finalistów ... i gładko przegraliśmy ze Sclavinią. Dziś z kolei gładko i bez problemu ogrywamy Bialenię z nieaktywny menadżerem. Teraz czas na dwa mecze z Gellonią, która dziś gładko przegrała ze Sclavinią. Komplet punktów wydaje się tu obowiązkiem. Sytuacja w grupie wygląda tak, że ze Sclavinią przyjdzie nam walczyć o pierwsze miejsce. Po falstarcie na inaugurację będzie o to ciężko.

Michaelus
Posty: 112
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:57
Kontakt:

Re: Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Post autor: Michaelus » 13 cze 2019, 21:54

Trzeci mecz i drugi pogrom. Tym razem wygrywamy z Gellonia 6:0. Wyglada na to, ze sytuacja w grupie jest jasna. Sa dwie ekipy zainteresowane awansem i dwóch dostarczycieli punktów. Na chwile obecna mozemy wiec pozwolic sobie na dalsze ogrywanie i tak zdolnej mlodziezy i oszczedzanie weteranów przed niepozadanymi kontuzjami. Zanosi sie wiec na to, ze na mecz ze Sclavinia nie bedziemy sie przesadnie sprezac. Faza pucharowa ponad wszystko.

Michaelus
Posty: 112
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:57
Kontakt:

Re: Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Post autor: Michaelus » 16 cze 2019, 22:07

Drużyna narodowa Dreamlandu gromi po raz trzeci z rzędu. Po 5:0 z Bialenią i 6:0 z Gellonią dziś wygrywamy po raz drugi z Gellonią i ponownie 6:0. Do końca fazy grupowej zostały dwie kolejki, a nad trzecią Bialenią mamy 6 punktow przewagi i 30 goli zapasu. Matematyka zna wiele przypadków i rozwiązań, ale futbol o wiele mniej. Nie awansujemy jeśli przegramy oba mecze i w obu stracimy w sumie więcej niż 15 goli, a jednocześnie Bialenia musiałaby dwa razy wygrać i 15 goli strzelić. Ale o czym my mówimy. Bialenia nie ma menadżera i po środowym meczu powinno być już pozamiatane. Równie nudno jak w naszej grupie jest w grupie D. Tam Baridas i Starosarmacja już awansowały. Ciekawie w grupie A, gdzie Tropicana i Trizondal zaciekle walczą o drugie miejsce. A najciekawiej w grupie C - tam pewny jest tylko brak awansu Loardii. Hasseland, Wandystan i Gnomia są wciąż w grze o każde z miejsc dających awans.

Michaelus
Posty: 112
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:57
Kontakt:

Re: Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Post autor: Michaelus » 19 cze 2019, 19:21

W kadrze Dreamlnadu bez zmian. Piąty mecz i czwarty pogrom z rzędu. Tym razem Bialenie obrywa 5:0. Bilans bramkowy mamy znakomity, ale w tabeli grupy B po wpadce w pierwszej kolejce zajmujemy drugą lokatę. W niedzielę zagramy mecz o zwycięstwo w grupie. Sprawa jest prosta. Jeśli wygramy ze Sclavinią to wskakujemy na pierwsze miejsce. Remis lub porażka oznaczają pozostanie na drugiej pozycji. Tak czy tak zagramy w fazie pucharowej, więc na pewno nie będziemy się przesadnie sprężać.

A co w innych grupach?
Grupa A: Grupę na pewno wygrywa Teutonią, a drugie miejsce na pewno zajmie Tropicana
Grupa C: Pierwsze miejsce na 100% dla Hasselandu, o drugą lokatę korespondencyjnie powalczą Wandystan i Gnomia.
Grupa D: Na 80% grupę wygrywa Starosarmacja, a na drugim na 80% będzie Baridas.

Gdyby faza grupowa zakończyła się dziś to w ćwiefćfinałach mielibyśmy następujące pary:
(1) Sclavinia - (8) Tropicana
(2) Starosarmacja - (7) Wandystan
(3) Teutonia - (6) Baridas
(4) Hasseland - (5) Dreamland

Michaelus
Posty: 112
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:57
Kontakt:

Re: Dreamland na V-Mundialu Leblandia 2019

Post autor: Michaelus » wczoraj, 08:29

Drużyna narodowa Dreamlandu kończy fazę grupową V-Mundialu na drugim miejscu. W grupie dwukrotnie przegraliśmy ze Sclavinią. Ale powody do niepokoju są tylko w przypadku pierwszej porażki. W rewanżu bowiem postawiliśmy przede wszystkim na oszczędzanie wiekowych już liderów drużyny, bo awans do fazy pucharowej był już i tak przesądzony.
W ćwierćfinale trafiamy na niewygodny Hasseland, który wygrał rozgrywki w grupie C, przyczyniając się do odpadnięcia reprezentacji Wandystanu. Mecz o półfinał V-Mundialu już dziś wieczorem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość