STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Liga szachowa

Wieści ze świata kultury i sportu.
Santi Vilarte
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2019, 13:05
Kontakt:

Liga szachowa

Post autor: Santi Vilarte » 5 cze 2019, 14:20

Witajcie,

na co dzień jestem mieszkańcem Sarmacji, a jednocześnie głównym organizatorem tamtejszych rozgrywek szachowych. Mam w planach zorganizowanie ligi międzykrajowej, składającej się z kilku turniejów granych różnymi tempami. Znalazłem na forum podobny temat z jesieni nt. turnieju, który się rozpoczął, ale większość partii w nim skończyła się na czas lub nie została rozegrana. U nas dotąd było różnie, ale może tym razem będzie lepiej.
Pytanie: kto aktualnie w Dreamlandzie nadal grywa w szachy i wstępnie zagrałby w takich rozgrywkach? Pewnie nieprędko wystartują, patrząc na to, że zaczyna się sezon urlopowy :D Ale chciałbym wiedzieć, ile w ogóle jest chętnych. Na razie nie określiłem jeszcze szczegółów turniejów, ale wszystkie partie będą grane na chess.com. Można mnie tam znaleźć:
https://www.chess.com/member/tissol

Awatar użytkownika
matmax
minister
Posty: 1542
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: matmax » 5 cze 2019, 19:51

Ja mogę zagrać.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Santi Vilarte
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2019, 13:05
Kontakt:

Re: Liga szachowa

Post autor: Santi Vilarte » 7 cze 2019, 13:28

Ktoś jeszcze jest zainteresowany?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości